Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto. (Foto: Publicitātes foto)

Keysoff: 90% ATLAIDE! Lifetime Office 2021 Pro, kas ir tikai 26,25 €!

Mājas aptieciņa
5. jūlijā 09:37 2023. gada 5. jūlijā 09:37
  Reklāmas projekts
Office 2021 Pro augstās cenas dēļ daudzi cilvēki izvēlas bezmaksas alternatīvas, taču patiesībā visi zina, ka Office komplektam nav ideāla aizstājēja. Pat aizstājēja izvēle var novest pie daudziem neparedzētiem faktoriem, kas visu padara sarežģītāku.

Neuztraucieties, Keysoff palīdzēs jums atrisināt jūsu problēmas. Keysoff nāk ar oriģinālu un lētu programmatūru. Šeit varat iegūt labu darījumu. Office 2021 Pro cena ir 26,25 €, kas ir labākā Keysoff cena. Izmantojiet šo iespēju, lai palielinātu savu produktivitāti, izmantojot Microsoft Office Professional 2021! Pieejams arī Windows sērijai. Operētājsistēmai Windows 10 Pro nepieciešami tikai 7,35 €. Vienreizējs pirkums izmantošanai mūža garumā. Tas tiešām ir labs darījums.

Publicitātes foto. (Foto: Publicitātes foto)

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!


Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! (Atlaides kods: VZK62)

Legādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai baudītu lielākas atlaides!

50% ATLAIDE vairākām Windows OS un Office (atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk

Ja jums nepieciešama papildu datorrīku programmatūra, Keysoff to arī jums piedāvās! Piemēram, rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai var iegādāties Keysoff.

Ashampoo vienmēr ir bijis sinonīms augstas kvalitātes programmatūrai!

Citi rīki, kas jūs varētu interesēt!

Spied šeit un uzzini, par citām iespējām >>>

Keysoff garantē, ka tā pārdotās licences ir 100% autentiskas un bez drošības problēmām. Licences, ko iegādājaties no Keysoff, neierobežo abonements, tāpēc Keysoff licences ir "uz mūžu", un jums ir neierobežota piekļuve: operētājsistēma tiks atjaunināta un atbalstīta tās darbības laikā. Instalēšanas un lietošanas laikā, ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar Keysoff 24/7 tehniskā atbalsta komandu Keysoff nodrošina mūža pēcpārdošanas pakalpojumus, tas ir, ja jums ir kādi jautājumi par šīs programmatūras lietošanu, lūdzu, sazinieties ar Keysoff. Tagad ir lieliska iespēja ietaupīt naudu, vienlaikus pabeidzot datora jaunināšanu, izmantojot šo īpašo piedāvājumu!

24/7 tehniskais atbalsts un mūža pēcpārdošanas serviss

Sazinieties ar Keysoff: service@keysoff.com

Citi šobrīd lasa

Uztura speciāliste atmasko piecus mītus par zivju eļļu
Vai Čulpanu Hamatovu Rīgā izdzina no restorāna, jo viņa nerunāja latviski?
Svarcēlāja Ščerbatiha pārdomas par Stambulas konvenciju: vairs pat nopērt bērnus nedrīkst, bet no mazotnes viņiem būs jāmāca par seksu! 14
Tēmas: Microsoft, Windows
Pievienot komentāru