Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: "100 labi padomi" — kosmiskā nerealitāte Gaujas Nacionālajā parkā

Dari mājās
7. jūnijā 17:31 2023. gada 7. jūnijā 17:31
  Jauns.lv
Iedomājieties meža vidū māju, kas izskatās kā tikko piezemējusies kosmosa kuģa drošības kapsula ar viegli saburzītu korpusu un stikliem, kuros atspoguļojas zaļā meža izbrīnītais skatiens. Pārsteidzoši, vai ne?

Gaujas Nacionālā parka teritorijā Līgatnes apkaimē pirms dažiem gadiem krūmu aizaugušie "Meža plostnieki" atradu sev jaunus saimniekus. Nacionālā parka teritorijā fundamentāla bīvniecība nav atļauta, tāpēc nācās domāt risinājumu, un radās pārsteidzoša ideja — radīt māju no “saburzīta” metāla karkasa ar milzu logiem. Mājas apkārte pārvērsta īstā pasaku dārzā, bet ikviens vissīkākais elements gan eksterjerā, gan interjerā iekļaujas un papildina dabisko ainavu.


Noskaties video un uzzini vairāk par šo pārsteidzošo māju, bet jaunākajā žurnālā 100 Žurnālā "100 labi padomi" lasi arī, kā pagatavot visgardākos mazsālītos gurķīšus, uzcept vasaras kūku bez miltiem, kuras ir labākās podu peoniju šķirnes, dažādus ieteikumus par veselību un virkni citu noderīgu padomu.

Citi šobrīd lasa

FOTO. Lietuvas armija papildina savu autoparku: lūk, kā izskatās jaunie apvidus auto "Mercedes-Benz G 350 d"
Neimars pametis savas mēnesi vecās meitiņas mammu; pārkāpis savādos "trīs neuzticības noteikumus"?
Slēpj bojāgājušā līķi: policija aizturējusi transportlīdzekļa vadītāju saistībā ar traģisku ceļu satiksmes negadījumu Padedzē 1
Pievienot komentāru