Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: septiņu minūšu stāvovācijas par godu Džonijam Depam aizkustina aktieri līdz sirds dziļumiem

Slavenības
2023. gada 17. maijā 18:15 2023. gada 17. maijā 18:15
  Jauns.lv
Aktieris Džonijs Deps kļuva acīmredzami emocionāls, jo viņa jaunākā filma "Jeanne du Barry" otrdien, 16. maijā, Kannu kinofestivālā saņēma septiņu minūšu ilgas stāvovācijas.

Kannu kinofestivālu atklāja pretrunīgi vērtētās Maivena Le Besko (pazīstama kā Maivenna) režisētā filma franču valodā, kur galvenajājā lomā ir aktieris Džonijs Deps. 

Sociālajos tīklos izplatītājā vidomateriālā 59 gadus vecais Deps tur rokas pie sejas, pirms apskauj režisori Maivennu.

Kannu režisors Tjerijs Fremo ir saņēmis negatīvu reakciju par lēmumu atklāt festivālu ar Depa filmu saistībā ar apsūdzībām, ko pret viņu izvirzīja viņa bijusī sieva Ambera Hērda. 

Galu galā Deps uzvarēja tiesas prāvā pēc tam, kad žūrija konstatēja, ka Hērda viņu ir apmelojusi, liekot saprast, ka viņš ir viņu izmantojis.

"Mēs zinām tikai vienu lietu, tā ir tieslietu sistēma, un es domāju, ka viņš uzvarēja tiesā," atbildot uz kritiku, sacīja Fremo.

Filma "Jeanne du Barry" stāsta par karaļa Luija XV mīļāko Žannu Vobernjē. Arī režisore Maivenna, kura arī piedalās filmā, ir iekļuvusi publiskos strīdos pēc atzīšanās, ka ir uzbrukusi žurnālistam.

Žurnāla "Mediapart" galvenais redaktors Edvijs Plenels 7. martā iesniedza policijā sūdzību, kurā Maivenna tika apsūdzēta par spļaušanu viņam sejā, kamēr viņš pusdienoja restorānā.

"Es nepazīstu Maivennu, es nekad viņu neesmu saticis. Es nebūtu varējis viņu atpazīt," otrdien žurnālam "Variety" sacīja Plenels, piebilstot: "Šī agresija izraisīja vairāk stuporu nekā jebkas cits."

Citi šobrīd lasa

Atklāts princeses Ketrīnas "veiksmes noslēpums" karaliskajā ģimenē 3
Latvijas basketbolisti pirmā puslaika uzvar Slovākiju - bumba grozā varētu krist biežāk
Zelenskis: Ukraina zaudējusi 31 000 karavīru 1
Pievienot komentāru