Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Klubā "Coyote Fly" gadumijas svinības notiks Lielā Getsbija stilā, ļaujoties 20.gadsimta 20.gadu šarmam un greznībai.

Rīgas klubi piedāvā dažādas Jaunā gada sagaidīšanas iespējas

Kultūra
2013. gada 29. decembrī 17:50 2013. gada 29. decembrī 17:50
 
2014.gadu, kas pēc ķīniešu kalendāra ir Zirga gads, Rīgas klubi piedāvā sagaidīt dažādās noskaņās - gan piedaloties masku ballēs, gan dejojot dejas līdz rītam dīdžeju mūzikas pavadījumā, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.

Vecrīgas klubā "Nabaklab" gadumijā būs raiba un muzikāli kolorīta svētku programma. No plkst.21 pie DJ pults darbosies Uldis Rudaks, pēc pusnakts pasākuma programmu turpinās "dubstep" un "glitch" mūzikas pārstāvis "Stereoglyph", viņu nomainīs Roberts Gobziņš, bet vakaru noslēgs DJ "Megafons" ar regeja, "ska" un pēdējo gadu pankroka hitiem. Kluba mazajā zālē būs iekārtots "chill-out" stūris ar tam īpaši piemeklētu programmu un dīdžejiem.


Koncertbārā "Laternu stundā" norisināsies Jaungada masku balle. Par muzikālo baudījumu rūpēsies šlāgermūzikas grupa "Apvedceļš", kas šovasar atzīmēja 13 gadu pastāvēšanas jubileju, bet ar iemīļotākajiem latviešu un populārākajiem 80.gadu pasaules hitiem priecēs DJ Pēteris. Tāpat viesus gaidīs atrakcijas, spēles, masku parāde un krāšņāko tērpu valkātāju apbalvošana, kā arī laimes liešana un iespēja noskatīties Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) svinīgās runas translāciju.

Klubā "Coyote Fly" gadumijas svinības notiks Lielā Getsbija stilā, ļaujoties 20.gadsimta 20.gadu šarmam un greznībai. Jaungada naktī par mūziku gādās dīdžeji "Jeen Clein" un "Jackobs On", kā arī starptautiskā telekanāla "Fashion TV" oficiālā balss un dziedātāja "Ania J".

Kultūras bārā "Sapņi un kokteiļi" norisināsies Jaungada balle "Sapņu kumeļš iebrien sniegā", kuras apmeklētāji aicināti izvēlēties baltas krāsas tērpus. Pasākumā spēlēs grupa "Otra puse", bet par dažādām aktivitātēm rūpēsies vakara vadītājs Lauris Dzelzītis.

Bārā "Just" gadumija tiks pavadīta izklaides vietai neraksturīgi - te paredzēta Vecgada balle senlatviešu tradīcijās. Vakara programmā gaidāma dzīvā mūzika, zīlēšana, ugunskuru kurināšana, zupas vārīšana svaigā gaisā un ķekatas, bet nakts programmā tiks piedāvātas bāram "Just" tipiskākas aktivitātes - dīdžeju seti, dejas uz bāra letes, šovi, skaņas un gaismas efekti.

"Latvijas 1.rokkafejnīca" piedāvās Jaunā gada svinības "Roka pērles un dimanti Reiterna namā". Uz galvenās skatuves ar Jaungada nakts programmu viesus izklaidēs grupa "Dzelzs vilks" kā arī DJ Kaspars Bindemanis, pirmajā stāvā spēlēs DJ Zane Stocka, bet Klavierbārā karaoki vadīs DJ Mazais Arčijs.

Izklaides vietā "9K1 nams" un blakus esošajā alus darbnīcā "Labietis" paredzētas dejas visas nakts garumā visdažādākajos ritmos ar tādiem izpildītajiem un dīdžejiem kā "Kodek", "Arno", "SairaM", "Dr.Austrums&Mr.Zivs", "Kutin", "Heincha", "Esoniq", "Wickiss", "Other Spectrum", "Visual Circus" u.c.

Literāri muzikālajā klubā "Četri baltu krekli" Jaungada naktī skanēs 20.gadsimta 60.gadu mūzika projekta "Eels of the Sixties" jeb "Double Faced Eels" puišu izpildījumā, savukārt klubā "Depo" gaidāma Jaunā gada ballīte divos stāvos - pagrabstāvā "indie" mūziku spēlēs Mārtiņš, bet kafejnīcā dziesmas no "Depo" arhīva atskaņos Guntis.

Toties Vecrīgas kafejnīcā "Leningrad" jau no plkst.18 iecerēts "Jaungada balagāns labākajās kafejnīcas tradīcijās".

Dažādi pasākumi notiks arī citās Rīgas izklaides vietās.

LETA/Foto: Edijs Pālēns, LETA

Citi šobrīd lasa

Ramona Salmiņa kopā ar mīļoto Šveices kalnos piepilda sapni
Princis Harijs zaudē tiesas prāvā pret Apvienotās Karalistes valdību 2
Raidījums: Vaivods piedāvājis 50 tūkstošu eiro lielu kukuli Satiksmes ministrijas darbiniekam 3
Pievienot komentāru