Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Cīņas šovā jauniešiem nav aizsargekipējuma, vienam salauž kāju — policija sāk pārbaudi

112
12. februārī 17:16 2024. gada 12. februārī 17:16
  Jauns.lv/LETA
Reaģējot uz internetā publicēto informāciju, Valsts policija ir sākusi resorisko pārbaudi par cīņas šovu, kurā piedalās jaunieši bez aizsargekipējuma. Pārbaudes laikā tiks vērtēts, vai ir ievēroti spēkā esošie normatīvie akti, paziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka 10.februārī "Tower" naktsklubā norisinājās kārtējais cīņu šovs "LVBET Kings of Streets professional fighters league Fight Night 2". Vakarā gaitā bija ieplānotas 12 cīņas pēc MMA un boksa noteikumiem, kā arī cīņa ar plikām dūrēm.


Bokseris Kristaps Zutis tviterī ievietojis video, kurā redzama viena no cīņām starp jauniešiem, kuri cīnās bez aizsargekipējuma.

"2009.gadā dzimuši puikas. Šajā pasākumā cīņā starp tikko 18 gadus vecu puisi un 15 gadus vecu jaunieti - 18 gadus vecais salauza kāju. Jāuzslavē Neatliekamas medicīniskais palīdzības dienests, kurš 20 minūšu laikā ieradās un nogādāja puisi slimnīcā. Veselību jauniešiem un intelektu vecākiem/treneriem/organizatoriem," rakstījis Zutis.

Viņš arī norādījis, ka "mēs kopā ar Latvijas MMA un pankrationa federācijām ar organizatoriem risinām, lai nekas tāds vairs neatkārtotos".

Citi šobrīd lasa

5 cenā pieejami pārtikas produkti, ko ikdienā ēd pasaulē vecākie cilvēki
"Man ir alkohola nepanesamība!" - aktieris Kaspars Znotiņš par attiecībām ar grādīgiem dzērieniem
Kad sagaidīsim pirmos +20 grādus? Dabas zīmju vērotājs izsaka prognozes par pavasari 1
Pievienot komentāru