Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO&FOTO: vienaldzīgs autovadītājs Rīgā paralizē tramvaju satiksmi uz divām stundām 6

Sabiedrība
2023. gada 3. decembrī 16:52 2023. gada 3. decembrī 16:52
  Jauns.lv
Šodien, 3. decembrī, Rīgā vismaz uz divām stundām tika paralizēta 11. tramvaja satiksme kāda autovadītāja pavirši novietotas automašīnas dēļ.

Auto tika atstāts uz Miera ielas. Autovadītājs acīmredzot nevēlējās vai nevarēja novietot savu auto ielas malā esošajās kupenās, tāpēc daļa auto korpusa aizšķērsoja ceļu tramvajam, kas nevarēja turpināt ceļu. Līdz ar to tika pilnībā paralizēta 11. tramvaja satiksme vismaz divu stundu garumā.


"X" lietotājs Kaspars Kursišs, komentējot bloķēto tramvaja satiksmi, retoriski vaicā Rīgas Domes atbildīgajām amatpersonām: "Rīgas klasika, pirmais stāv vismaz 40min. Šobrīd no Mežaparka nāk viens tramvajs, visi pārējie ir aiz šī ģēnija. Katru ziemu šādi. Ziemā ņemam nost šīs stāvvietas varbūt?"

Savukārt kāds cits aculiecinieki sociālajā tīklā “X” emocionāli dalījās ar redzēto. “Matemātikas uzdevums. Ja viens d&*%^bs-autovadītājs noparko savu miskasti par tuvu sliedēm un apstādina satiksmi vismaz 5 tramvajiem uz vismaz 2 stundām, cik cilvēkiem ir i*(&%a diena? Turpceļā šo redzēju, tāpēc izvēlējos citu maršrutu mājup. Labi, ka tā. Pēc 2h joprojām stāv,” pieredzētajā dalās kāds aculiecinieks.

Savukārt “Rīgas satiksme” aicina autovadītājus pievērst lielu uzmanību tam, kā ielu malās vai stāvvietās tiek novietotas automašīnas. “Viens nevērīgi novietots spēkrats sagādā rūpes ne tikai mums, pasažieriem, citiem autovadītājiem, bet arī pašam autovadītājam! Auto novieto tā, lai varam pabraukt garām!” norāda “Rīgas satiksme” izplatītajā paziņojumā “X” un norāda,” Ja automašīnas vietas tuvumā kursē tramvajs, ievērojiet, ka auto attālums no tramvaja sliežu klātnes ir vismaz viens metrs. Automašīna, kurai sabiedriskais transports nevar pabraukt garām, tiek evakuēta, piesaistot policiju. Tāpat tiek sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols."

Citi šobrīd lasa

FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
"Slava Krievijai, nāvi banderiešiem!": Austrālijā ērti iekārtojies Ukrainas armijas virspavēlnieka audžudēls plātās ar "Z" krekliņu 5
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
Skatīt visus komentārus