Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Viktors Ščerbatihs izklāsta Stambulas konvencijas būtību (ekrānuzņēmums no "TikTok")

Svarcēlāja Ščerbatiha pārdomas par Stambulas konvenciju: vairs pat nopērt bērnus nedrīkst, bet no mazotnes viņiem būs jāmāca par seksu! 12

Sabiedrība
2023. gada 3. decembrī 04:14 2023. gada 3. decembrī 04:14
  Jauns.lv
Stambulas konvencija simbolizē bērnu visatļautību, viņiem nāksies mācīt par seksu jau agrā bērnībā, bet viņus sodīt ar siksnu vairs nedrīkst. Latvijas titulētajam svarcēlājam Viktoram Ščerbatiham šāda konvencija neiet pie sirds.


“Šodien bērniem ir neierobežotas tiesības, un tu kā vecāks vienkārši nedrīksti viņiem pat vairs uzšaut ar siksnu, viss, tā ir Stambulas konvencija,” saka Ščerbatihs.

“Ja tu redzēji, pirms mēneša bija izdotas grāmatas par to, kā no septiņu gadu vecuma nodarboties ar seksu. Šodien mēs, adekvātie cilvēki, saprotam, ka tas ir vienkārši debilisms, taču Stambulas konvencija liek to visu darīt, šīs grāmatas būs skolās, visās bibliotēkās. Visbriesmīgākais ir tas, ka no 14 gadu vecuma bērniem būs tiesības, neprasot padoma vecākiem, nomainīt dzimumu.”

Ko darīt? “Padzīt pie velna šo Saeimu,” saka Ščerbatihs. “Citādi nav iespējams izlabot tos mēslus, ko radījusi šī valdība.”

Pievēršoties aktuālai bērnu visatļautības problēmai, viņš nesen izteicās, ka "bērni ir tik izlutināti, ka faktiski viņš ienāk skolā kā boss. Neko nevar izdarīt, tiesības viņam — tas un tas. Un tiešām, ir bērni, kas lieto, kas dzer, kas lieto narkotikas. Skolotāji skatās uz viņu, bet viņš "peld" vai no viņa "peregars" baigais. Ko viņam var izdarīt? Neko!" Viņš norādīja, ka nepieciešami grozījumi likumā, skolotājam jābūt tiesībām vajadzības gadījumā izsaukt policiju, pārbaudīt skolniekus.

Kā jau ziņots, Saeima 30. novembrī galīgajā lasījumā pieņēma likumu, ar kuru ratificēta tā dēvētā Stambulas konvenciju jeb Eiropas Padomes konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu. Konvencija prasa dalībvalstīm izstrādāt saskaņotu politiku vardarbības pret sievieti un vardarbības ģimenē jautājumos, kā arī valsts institūcijām īstenot starpinstitucionālo sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām, pilsonisko sabiedrību un plašsaziņas līdzekļiem.

Viktors Ščerbatihs ir četrkārtējs olimpisko spēļu dalībnieks, olimpiskais vicečempions 2004. gada Atēnu olimpiādē un bronzas laureāts 2008. gada Pekinas olimpiādē. Pasaules čempions 2007. gadā, trīskārtējs pasaules čempionāta bronzas medaļas laureāts (1997., 1998., 2003. gadā). Pieckārtējs Eiropas čempions (2001., 2005., 2006., 2007., 2008. gadā), Eiropas vicečempions 2004. gadā un trīskārtējs Eiropas čempionāta bronzas laureāts (1997., 1999., 2000. gadā). 2001. gadā tika diskvalificēts uz diviem gadiem par steroīdu lietošanu.

2006. gadā viņš iestājās Latvijas Zemnieku savienībā un tika ievēlēts 9. Saeimā no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta. Kandidēja vēl divās Saeimas vēlēšanās no tā paša ZZS saraksta, taču šoreiz netika ievēlēts (10. Saeimas vēlēšanās 2010. gadā un 13. Saeimas vēlēšanās 2018. gadā). 2021. gada augustā Ščerbatihs bija Aināra Šlesera veidotās partijas "Latvija pirmajā vietā" dibinātāju skaitā. No tās saraksta kandidēja 14. Saeimas vēlēšanās, bet netika ievēlēts.

Citi šobrīd lasa

Ārsti dalās ir trim retāk zināmām zarnu vēža pazīmēm, ko nedrīkst ignorēt
FOTO: draugu, radu un kolēģu lokā reperis Gustavo prezentē savu autobiogrāfiju
Skandālu izraisījusī dziedātāja LP ar karodziņu pie krūtīm atvainojas ukraiņiem: "Es jūs mīlu un atbalstu" 2
Skatīt visus komentārus