Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs attēls. (Foto: LETA)

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri cietuši no vīrieša pretlikumīgajām darbībām

112
2023. gada 1. decembrī 12:08 2023. gada 1. decembrī 12:08
  Jauns.lv
Vakar, 30.novembrī Valsts policijā saņemta informācija, ka pulksten 07.45 Liepājā, Graudu ielā noticis laupīšanas mēģinājums – vīrietis centies izraut somiņu sievietei no rokām. Valsts policijas amatpersonas uzzināja pārkāpēja pazīmes un viņš tika aizturēts, un pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Strādājot kriminālprocesā, tika iegūta informācija, ka vīrietis Graudu ielā 45 tajā laikā uzbrucis vēl vienai sievietei, kura nav vērsusies Valsts policijā. Likumsargi aicina sievieti atsaukties un vērsties Valsts policijā, zvanot pa tālruņa numuru 110, vai, vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.


Zināms, ka vīrietis ap pulksten 07.30 Liepājā, Rīgas ielā, pie autobusa pieturas un viesnīcas centies uzbrukt nepilngadīgām personām un pastāv iespēja, ka viņš ir uzbrucis arī citiem iedzīvotājiem vai aplaupījis tos.

Valsts policija aicina neklusēt par noziegumiem, kuri vērsti pret iedzīvotājiem un vērsties policijā tos, kuri cietuši no vīrieša pretlikumīgajām darbībām. Valsts policijā var vērsties, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai vēršoties klātienē policijas iecirknī.

Citi šobrīd lasa

Karalis Čārlzs sagrauj prinča Viljama cerības kļūt par monarhu viņa dzīves laikā 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
FOTO: Latvijas basketbolisti spraigā spēles galotnē uzvar spāņus
Pievienot komentāru