Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Anna Jansone (foto: Valsts policija)

Turpinās mirušā zīdaiņa mātes meklēšana, iesaistot vērienīgus resursus

112
2023. gada 4. novembrī 17:36 2023. gada 4. novembrī 17:36
  Jauns.lv/LETA
Iesaistot plašus cilvēkresursus un tehniskos līdzekļus, sestdien turpinās mirušā zīdaiņa mātes meklēšana, paziņoja Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Rūta Strautniece. Sievietes meklēšanā iesaistījušies Valsts policijas un Zemessardzes darbinieki, kā arī kinologi un brīvprātīgie. Tāpat meklēšanā tiek izmantoti bezpilota gaisa kuģi.

Anna Jansone (foto Valsts policija)

Pagaidām trešdien pazudušo sievieti nav izdevies atrast.

Jau ziņots, ka ceturtdien mežā Jelgavas novadā atrasts Rīgā pazudušā zīdaiņa līķis, savukārt bērna mātes meklēšana turpinās.

Jau ziņots, ka 1989.gadā dzimusī Anna Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1.novembra rītā ap plkst.9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā.

Saistītās ziņas

Bezvēsts pazudušais zīdainis atrasts miris, turpinās māmiņas meklēšana
“Ja tu esi, ja tu no šī kaut ko redzi, tad ej pie cilvēkiem,” emocionāli vēstījumā pie pazudušās Annas vēršas viņas vīrs, “tiešām vajag tevi!” 1
Kāpēc bezvēsts pazudušo cilvēku meklēšanā nepārbauda ekstrasensu teikto? 3

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1.novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2.novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu "Toyota Corolla", kuras salonā atradās miris minētais zīdainis.

Mirušā zīdaiņa tēvs sociālajos tīklos stāsta, ka viņa dzīvesbiedre nopietni cīnījusies ar pēcdzemdību depresiju, tajā skaitā apmeklējusi ārstus un lietojusi recepšu medikamentus. Noprotams, ka liktenīgajā dienā viņa mājas atstājusi, vīram par to nesakot. Pēc tam dzīvesbiedrs pats nesekmīgi centies noskaidrot sievietes un bērna atrašanās vietu, braukājis un meklējis.

Vīrietis pateicas policijai par to, ka tā strādā no rīta līdz vēlam vakaram un ka ieguvusi no "Bolt" precīzu nomātās automašīnas atrašanās vietu, tomēr "līdz ideālam darbam te kopumā ir tālu, savukārt citiem iesaistīties īsti neļauj," tviterī raksta mirušā zīdaiņa tēvs. Viņam esot radusies sajūta, ka policija liedz citiem nākt palīgā un iesaistīties meklēšanā, bet "paši nav nemaz tik spējīgi kā tie citi". "Man ir iespaids, ka 90% viņiem esošā info esmu uzgājis un iedevis es, bet viņi man par to noņēma datorus un telefonu, tāpēc vairs nevaru meklēt," tviterī raksta vīrietis.

No viņa vēstītā noprotams, ka mazulim nav acīmredzamu vardarbīgas nāves pazīmju, un tēvs pauž cerību, ka nāves iemeslu un laiku izdosies noskaidrot ekspertīzēs. Viņš neizslēdz iespēju, ka bērns varbūt nomiris pats, tomēr nosaucis to par mazticamu versiju.

Anna Jansone (foto: Valsts policija)

Attiecībā uz pazudušo dzīvesbiedri viņš atzīst, ka lielas cerības nelolo. "Ja nu tomēr kaut kur vēl klaiņo/slēpjas un atrodat, sakiet, ka es viņu ne par ko nevainoju un atbalstīšu, lai vai kā būtu tālāk."

Par zīdaiņa nāvi sākts kriminālprocess, un, lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnas krāsas zābakos.

Policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu būt redzējuši sievieti vai kuru rīcībā ir jebkāda noderīga informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Citi šobrīd lasa

Pilnīgi viss, kas tev jāzina par savām aknām! No biežākajām slimībām līdz produktiem, kas tām palīdz
Kamēr ģenerālis cīnās par "krievu pasauli" Ukrainā, izplatās skrejlapas ar viņa sievas kailfoto 4
Atklāts princeses Ketrīnas "veiksmes noslēpums" karaliskajā ģimenē 5
Pievienot komentāru