Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Plāno atkārtoti rīkot pakalpojumu sniedzēju atlasi paliatīvajai aprūpei mājās

Sabiedrība
2023. gada 3. novembrī 09:38 2023. gada 3. novembrī 09:38
  Jauns.lv/LETA
Nacionālais veselības dienests (NVD) plāno atkārtoti rīkot pakalpojumu sniedzēju atlasi valsts apmaksātas paliatīvās aprūpes sniegšanai mājās.

NVD informē, ka saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja pieņemto lēmumu atcelt paliatīvās aprūpes mobilās komandas pakalpojumu pacienta dzīvesvietā sniedzēju atlases procedūras rezultātus, NVD nav tiesīgs slēgt līgumus par šī pakalpojuma nodrošināšanu ar pakalpojumu sniedzējiem, kuri iepriekš īstenotajā atlasē ieguva maksimālo vērtēšanas punktu skaitu.


Izprotot iedzīvotāju vajadzību pēc paliatīvās aprūpes pakalpojuma, NVD darīs visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk to varētu nodrošināt. Pēc pakalpojumu sniedzēju atlases nolikuma precizējumiem, jau tuvākajā laikā NVD atkārtoti izsludinās pakalpojumu sniedzēju atlasi.

Jau vēstīts, ka Iepirkumu uzraudzības birojā tika apstrīdēta NVD īstenotā pakalpojuma sniedzēju atlases procedūra par Paliatīvās aprūpes mobilās komandas pakalpojumu pacienta dzīvesvietā nodrošināšanu. Pamatojoties uz Iepirkumu uzraudzības biroja lēmumu, tika apturēts līgumu slēgšanas process ar pakalpojumu sniedzējiem, kas liedza sākt veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ar šā gada 1. oktobri.

Citi šobrīd lasa

Noskaidrots, cik Rastorgujevs varētu saņemt par medaļu Pasaules čempionātā biatlonā 3
Igaunijā atklāts grupējums, kas darbojies Krievijas specdienestu uzdevumā
Putins: "Krievijas karaspēks virzīsies dziļāk Ukrainā" 2
Pievienot komentāru