Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vladis Goldbergs.

Mūžībā aizgājis Radio SWH ētera producents Vladis Goldbergs

Sabiedrība
2023. gada 1. novembrī 12:38 2023. gada 1. novembrī 12:38
 
Šodien mūžībā aizgājis Radio SWH ētera producents, radio guru, video un audio komercreklāmu pamatlicējs un pedagogs Vladis Goldbergs.

Radio SWH vadītājs Jānis Šipkēvics atzīmē: “Tas ir sāpīgs zaudējums mūsu radio ģimenē, jo Vladis  Goldbergs bija ļoti talantīgs, azartisks, daudzpusīgs mediju profesionālis. Viņa ietekme un ieguldījums Latvijas kino, kino dokumentālistikā, televīzijā, reklāmā, Kultūras Akadēmijas, Liepājas Universitātes un citu studentu audzināšanā, ir bijis apbrīnas un parauga vērts. Pēdējos 15 gadus Vladis bija mūsu radio SWH ētera galvenais producents, ideju ģenerators, radošo cilvēku iedvesmotājs, jautrs, asprātīgs, lojāls un uzticams mūsu kolēģis, kura domas un auru mēs vēl ilgi jutīsim un atcerēsimies radio SWH frekvencēs un sirdīs.”


AS “Radio SWH” kolektīvs izsaka līdzjūtību tuviniekiem un piederīgajiem. 

Goldbergs dzimis 1952.gada 7.septembrī. Viņš absolvējis Rīgas Tehniskās universitātes Radiotehnikas fakultāti, savukārt 1982.gadā absolvējis Latvijas Valsts konservatorijas Teātra fakultāti.

No 1978. līdz 1984, viņš bija dokumentālā kino režisors Rīgas kinostudijā, savukārt no 1990. līdz 1991.gadam bija žurnālists žurnālā "Pilsēta", kinoforuma "Arsenāls" dibinātājs, kā arī režisors "Modes teātrī".

No 1991. līdz 1995.gada viņš bija menedžeris reklāmas aģentūrā "Media Delta", savukārt 1995.gadā viņš kļuva par Reklāmas asociācijas prezidents. Gadu vēlāk - 1996.gadā - viņš kļuva par reklāmas aģentūras "RD Media" īpašnieku un prezidentu.

Goldbergs 1996.gadā kļuva par direktoru mārketinga komunikāciju aģentūrā "Delta Marketings". Tajā pašā gadā viņš atteicās no atkārtotas kandidēšanas uz Reklāmas asociācijas prezidenta amatu.

Citi šobrīd lasa

Britu karaļnams kliedē baumas par sazvērestības teoriju, ka princese Ketrīna it kā atrodoties komā
Francijas policija var ielikt cietumā Kanjes Vesta sievu. Kāpēc?
Traģēdija Ropažu pusē: noslīkst sešus gadus vecs bērns
Pievienot komentāru