Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Visaptverošas valsts aizsardzības mācību “Namejs 2023” ietvaros Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde kopā ar NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas (eFP) karavīriem piedalās mācībās “Sudraba bulta 2023”. (Foto: Flickr.com / Latvijas armija)

Pie Aizsardzības ministrijas ēku kompleksa notiks “Namejs 2023” mācības

Politika
2023. gada 27. septembrī 10:04 2023. gada 27. septembrī 10:04
  Jauns.lv
Ceturtdien, 28. septembrī, visaptverošas valsts aizsardzības mācību “Namejs 2023” ietvaros uz neilgu laiku var tikt bloķēta gājēju kustība Skolas ielas, Elizabetes ielas un Krišjāņa Valdemāra ielas posmos ap Aizsardzības ministrijas ēku kompleksu. Mācību laikā var tikt izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību.

No 5. septembra līdz 2. oktobrim visā Latvijā notiek Nacionālo bruņoto spēku organizētās visaptverošas valsts aizsardzības mācības “Namejs 2023”.

Saistītās ziņas

FOTO: sākusies "Namejs 2023" aktīvā fāze - Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk redzēs armijas tehniku un karavīrus pilsētu ielās 2
Latvijas armija mācību laikā zaudējusi sakarus ar dronu, kas visdrīzāk šobrīd atrodas Krievijas teritorijā 1
Militārā tehnika uz ceļiem, kara lidmašīnu pārlidojumi - Latvijas pierobežā šodien sākas mācību "Namejs 2023" aktīvā fāze 2

Lai pilnveidotu un stiprinātu spēju veikt uzdevumus valsts apdraudējuma gadījumā,  visaptverošas valsts aizsardzības mācībās “Namejs 2023” plānota sadarbība ar Aizsardzības ministriju un tās padotības iestādēm, Iekšlietu ministriju un tās padotības iestādēm, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kā arī vairākām pašvaldībām un komersantiem.

“Namejs 2023” laikā atsevišķās Rīgas centra ielās plānota Zemessardzes vienību klātbūtne. Iedzīvotāji tiek aicināti pret militārajām mācībām izturēties ar sapratni. Aicinām sekot Militārās policijas norādījumiem.

Citi šobrīd lasa

Retro mode ir kļuvusi par stila augstāko pilotāžu
Toms Krūzs sācis kopdzīvi ar jaunu draudzeni - sabiedrības dāmu no Krievijas 2
"Potenciālais uzvarētājs", "latviešu Robijs Viljamss" - ko par Donu un viņa Eirovīzijas dziesmu saka ārzemēs 2
Pievienot komentāru