Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspilī ķirurģijas nodaļas vadītājs Ģirts Štekerhofs. (Foto: ziemelkurzemesslimnica.lv)

Ventspils slimnīcas ķirurgs Štekerhofs uzņemsies Saeimas deputāta pienākumus

Sabiedrība
2023. gada 13. septembrī 17:42 2023. gada 13. septembrī 17:42
  Jauns.lv/LETA
Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspilī ķirurģijas nodaļas vadītājs Ģirts Štekerhofs (ZZS) uzņemsies Saeimas deputāta pienākumus pēc tam, kad partijas biedrs Uldis Augulis (ZZS) tiks apstiprināts labklājības ministra amatā.

Štekerhofs atzina, ka viņš ir piekritis pieņemt Saeimas deputāta mandātu, jo tāda iespēja varot būt reizi dzīvē, tādēļ tā esot jāizmēģina.


Viņš ikdienā aktīvi sekojot līdzi norisēm Latvijas politikā un ir gatavs apgūt Saeimas deputāta darba pienākumus. "Saeimā es vēlētos strādāt komisijās, kas atbild par medicīnu, sociālajiem jautājumiem un sportu, jo esmu arī basketbola kluba "Ventspils" prezidents. Man rūp, lai profesionālais sports kļūtu atraktīvāks un tam varētu piesaistīt valsts un atbalstītāju finansējumu," akcentēja Štekerhofs.

Līdz ar valdības un valdošās koalīcijas maiņu plašas pārmaiņas gaidāmas arī Saeimā, kur darbu sāks vairāki jauni deputāti, kuri mandātus iegūs uz laiku, kamēr kolēģi pilda ministru amata pienākumus, kā arī mainīsies vadība lielākajā daļā komisiju.

Citi šobrīd lasa

FOTO un VIDEO: kara otrajā gadadienā visā Latvijā notiek atbalsta pasākumi Ukrainai
VIDEO: pie Šķirotavas stacijas no sliedēm noiet vilciens ar Krievijas graudiem 3
Krievi grib atstāt britus bez slavenā “fish and chips”
Pievienot komentāru