Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Valsts policija

"Mercedes" vadītājs netālu no Jelgavas traucas ar 175 km/h

Klausies ziņas sadarbībā ar:
112
16. augustā 12:20 2023. gada 16. augustā 12:20
  Jauns.lv
Šī gada 13. augustā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas darbinieki, veicot satiksmes uzraudzību uz autoceļa A8 ar trafarēto automašīnu "Škoda Superb" fiksēja kādu "Mercedes" markas automašīnu, kuras vadītājs ceļa posmā no Jelgavas uz Eleju brauca ar ātrumu 175 km/h, atļauto 90 km/h vietā.

Par šādu braukšanas ātruma izvēli "Mercedes" vadītājam piemērots naudas sods 480 eiro apmērā, kā arī liegums izmantot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības sešus mēnešus.


Pagājušajā nedēļas nogalē, svētdienas pēcpusdienā pulksten 15.58 uz autoceļa A8 (Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža), posmā Jelgava - Eleja, virzienā uz Eleju, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas darbinieku uzmanību piesaistīja kāds steidzīgs pretim braucošais "Mercedes" markas automobilis, kas vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, brauca ar 175 km/h. Atļautais braukšanas ātrums šajā gadījumā tika pārsniegts par 85 km/h.

Likumsargi nekavējoties veica apgriešanos pretējā braukšanas virzienā un steidzīgo transportlīdzekļa vadītāju aicināja apturēt automobili. Apturot transportlīdzekli likumsargi konstatēja, ka "Mercedes" vadītājs ir kāds 1969. gadā dzimis vīrietis.

Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process pēc Ceļu satiksmes likuma 55. panta divdesmit trešās daļas par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar vieglo automobili. Transportlīdzekļa vadītājam piemērots naudas sods 480 eiro apmērā un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina automašīnu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu neievērošana apdraud ne tikai paša vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Citi šobrīd lasa

Mūziķis Gatis Irbe iziet sabiedrībā ar kādu dāmu. Kas viņa ir?
Tiem cilvēkiem, kuri devušies pensijā pēc 2012. gada, no 1. janvāra mainīsies pensijas apmērs 1
“Dēliņ, kā vēlētos tevi apskaut…” Ukrainā atklāts Krievijas noslepkavotā karavīra piemineklis
Pievienot komentāru