Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no LTV video

“Tas bija speciāli darīts, un tas bija izdarīts šausmīgi!” – Justīnes slepkavības lietā policija gaida ekspertīžu rezultātus; apcietināto advokāti nelūgs viņus atbrīvot 3

112
2023. gada 12. jūlijā 10:39 2023. gada 12. jūlijā 10:39
  Jauns.lv
Septiņus gadus veco Justīni Reinikovu bez dzīvības pazīmēm un ar manāmiem miesas bojājumiem atrada pamestas lauku mājas pagrabā pirms 21 dienas. Valsts policija izmeklēšanu turpina, bet aizdomās turēto – meitenītes tēva un pamātes – advokāti šobrīd negrasās lūgt mainīt piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu. Tikmēr mājā Rogovkā, kur ģimene dzīvoja, viss ir pamests un tukšs, ziņo LTV “Panorāma”. 

Trīs nedēļas pēc sirdi plosošajām ziņām, ka septiņgadīgā Justīne Reinikova atrasta mirusi vairāku desmitu kilometru attālumā no mājām Rogovkā, vietējiem iedzīvotājiem aizvien ir daudz neatbildētu jautājumu.


"Vienīgais, ko es esmu dzirdējusi, ko tieši policistam es pajautāju, ka varbūt notika nelaimes gadījums? Uz to es saņēmu atbildi: "Nē. Tas bija speciāli darīts, un tas bija izdarīts šausmīgi." Tāpat kā visiem iedzīvotājiem Latvijā – tā arī mums neviens īpaši neko nepaziņo, jo nedomāju, ka mēs esam kaut kādi izredzētie," stāstīja Nautrēnu apvienības pārvaldes vadītāja Līvija Plavinska.

Rēzeknes novada bāriņtiesa, kā arī abu aizdomās turamo advokāti plašāku informāciju nesniedza. Tikmēr Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte uzsver: "Šobrīd turpinās izmeklēšana. Valsts policijai ir jānostiprina pierādījumi, kā arī tiek gaidīti nozīmēto ekspertīžu rezultāti. Tāpēc, ņemot vērā izmeklēšanas intereses, šobrīd no jebkādiem plašākiem komentāriem atturēsimies."

Kamēr notiek izmeklēšana, Justīnes pamātei un tēvam apcietinājums piemērots vismaz uz diviem mēnešiem, pēc tam sekos vēl viena tiesas sēde, kur lems, vai to pagarināt.

Savukārt prokuratūrā informēja, ka lieta vēl nav saņemta kriminālvajāšanas uzsākšanai un izmeklēšanas interesēs arī tā šobrīd sīkāku informāciju nevar sniegt.

Vairāk skaties LTV sižetā: 

Citi šobrīd lasa

No kurzemnieces izkrāpti 160 tūkstoši eiro; policija brīdina par krāpnieku aktivitāti! 10
Karalis Čārlzs sagrauj prinča Viljama cerības kļūt par monarhu viņa dzīves laikā 3
FOTO: Latvijas basketbolisti spraigā spēles galotnē uzvar spāņus
Skatīt visus komentārus