Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO un VIDEO: gaidot Līgo svētkus, Doma laukumā notiek tradicionālais Zāļu tirgus

Sabiedrība
2023. gada 22. jūnijā 13:59 2023. gada 22. jūnijā 13:59
  Jauns.lv
Šodien, 22. jūnijā, Rīgā, Doma laukumā, norisinājies tradicionālais Zāļu tirgus, informēja Rīgas pašvaldības Zīmola un komunikācijas pārvaldes pārstāve Līva Sila.

Šodien no plkst.9 līdz 19 Doma laukumā ir iespējams atrast un iegādāties ozollapu, ziedu vainagus un jāņuzāles no pļavām, piešķirot tirgum īpašu noskaņu. Latvijas zemnieki un amatnieki piedāvā savus ražojumus un darinājumus, kas ir lieliski piemēroti gan svētku galdam, gan noskaņas radīšanai.


No plkst.10 līdz 19 norisinās kultūras programma, kurā sanākušos priecē pūtēju orķestris "Fanfara", bērnu deju ansamblis "Teiksmiņa", bērnu vokālā studija "Knīpas un Knauķi", orķestris "Rīga", deju ansamblis "Dancītis", jauktais koris "Medera", Siguldas bigbends, vidējās paaudzes deju kolektīvs "Sidrabi", māsas Dimantas, vidējās paaudzes deju kolektīvs "Oglīte", senioru deju kolektīvs "Oglīte", tautas deju ansamblis "Dzirkstelīte", jauktais koris "Konvents", deju kopa "Marmale", vokālais ansamblis "Harmonija Rīgai", tautas deju ansamblis "Lieksma", grupa "Acumirklis" un Roberts Ošiņs.

Līgo noskaņu visas dienas garumā uzturēt palīdz aktieri Zane Vaļicka un Ģirts Ķesteris, kuri iejūtas Jāņu mātes un Jāņu tēva lomās.

Citi šobrīd lasa

Latviešu hokejistiem, kuri piedalās Putina atklātās sporta spēlēs Krievijā, atņemtas licences 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
VIDEO: Putins atkal iejūtas "alfa tēviņa" ādā - šoreiz pie stratēģiskā bumbvedēja "kloķiem" 1
Pievienot komentāru