Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no LTV video

Septiņgadīgā Justīne no Rogovkas joprojām nav atrasta. Pirmo reizi publiski runā arī meitenītes tēvs 2

112
2023. gada 9. maijā 10:08 2023. gada 9. maijā 10:08
  Jauns.lv
Kopš piektdienas, 5. maija, vakara turpinās mazās Justīnes Reinikovas meklēšana, taču joprojām bez rezultāta. Pirmo reizi runāt publiski gatavs arī meitenes tētis, kurš joprojām cer, ka meita atradīsies sveika un vesela. Par izskanējušajām ziņām, ka ģimene ir nelabvēlīga, gan tēvs, gan vietējā pašvaldība saka – tā nav. Tēvs arī atzīst, ka meitenīte runā, tikai slikti, ziņo LTV raidījums “Dienas ziņas”. 

Tētis atzīst, ka Justīnei ir veselības problēmas, viņa runā neskaidri, taču glābēju saucienus noteikti dzirdētu. Par liktenīgā vakara notikumiem tēvs stāsta, ka Justīne izgājusi no mājam ap septiņiem vakarā, gribējusi iziet laukā, paspēlēties smilšukastē, mājas pagalmā. Tieši tēvs bijis pirmais, kas aptuveni stundu pēc meitas palaišanas rotaļāties pagalmā atskārta, ka viņa pazudusi bez vēsts. Spēlēties smilšukastē meitenītei ļauts arī iepriekš, jo līdz šim viņa bijusi uzmanīga, turklāt ģimenē bērniem piekodināts: “Ārpus pagalma vieniem nedoties!”.

Justīne Reinikova. (Foto: Valsts policija)

Tēvs izstaigājis visu ciematu, prasot vietējiem, vai Justīni nav redzējuši, taču nekā. Ap deviņiem vakarā viņš sapratis, ka bez policijas iesaistes neiztikt. 

Pagastā norāda, ka izskanējušās ziņas par nelabvēlīgu ģimeni neesot pareizas. Tiesa, bāriņtiesa šajā mājā ir viesojusies, jo bioloģiskā meitenes māte bija rakstījusi pretenzijas, ka tēvs bērnu nepieskatot. Pēc pārbaudes gan nekādi pārkāpumi neesot fiksēti.

Rēzeknes novada Rogovkas apkaimē Justīnes meklēšana turpinās joprojām, taču mainot taktiku, neiesaistot tik lielus cilvēkresursus, kā līdz šim. 

Jauns.lv jau ziņoja, lai gan Justīnes meklēšanas taktika ir mainīta, meklēšanas darbi netiks pārtraukti. 

Meitene no savām mājām Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkā izgāja 5. maija vakarā un kopš tā laika nav atrasta.
Kā informē policija, izmantojot tehnisko aprīkojumu un cikvēkresursus, Justīnes meklēšanas darbi norisinājās visu nakti, taču bez panākumiem. Kopš meitenes pazušanas Valsts policija sadarbībā ar citiem dienestiem un organizācijām ir vairākkārt pārmeklējusi apkārtni, kā arī tajā esošās akas un ūdenstilpes.

Valsts policija pārbauda vairākas pazušanas versijas, taču pamatversija joprojām ir, ka meitenīte pati pametusi mājas pagalmu un devusies prom nezināmā virzienā.

Saistītās ziņas

7 gadus vecās Justīnes meklēšanā iesaista helikopteru un dronus; policija aicina atturēties no pašdarbības 1
Valsts policija mainīs pazudušās 7 gadus vecās Justīnes meklēšanas taktiku
Rēzeknes novadā pazudušās Justīnes ģimene bijusi bāriņtiesas redzeslokā; meitenītes meklējumi turpinās 3

Citi šobrīd lasa

Latviešu hokejistiem, kuri piedalās Putina atklātās sporta spēlēs Krievijā, atņemtas licences 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
FOTO: Latvijas basketbolisti spraigā spēles galotnē uzvar spāņus
Skatīt visus komentārus