Publicitātes foto

Ziemas uzņemšana Liepājas Universitātē sākas janvārī

Tava izglītība
2022. gada 29. novembrī 10:26 2022. gada 29. novembrī 10:26
  Reklāmas projekts
Priekšā ir laiks, kad apņemamies Jaunajā gadā izdarīt ko labu, vērtīgu un paliekošu. Kāpēc tā nevarētu būt izglītības iegūšana vai papildināšana? Liepājas Universitāte izsludina ziemas uzņemšanu no 2023. gada 2. līdz 20. janvārim. Šoreiz uzņemšana notiek nepilna laika maksas studijās pedagoģijas, un vadības zinātņu programmās, kā arī pilna laika maksas inženierzinātņu programmās angļu valodā.

Pedagoģijas un sociālā darba fakultātē


Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Pirmsskolas skolotājs”, profesionālā bakalaura studiju programmās “Logopēdija”, “Sākumizglītības skolotājs”, “Skolotājs” (Latviešu valodas un literatūras skolotājs, Matemātikas skolotājs, Dizaina un tehnoloģiju skolotājs, Angļu valodas skolotājs, Dabaszinību skolotājs (dabaszinību un fizikas vai ģeogrāfijas skolotājs) un akadēmiskā maģistra studiju programmā “Izglītības zinātnes”.

Studijas nepilna laika programmās notiek sesiju veidā, viena sesija klātienē ilgst no pirmdienas līdz piektdienai, sestdienai vai svētdienai (atkarīgs no nodarbību plānojuma). Studiju gadā kopā ir sešas sesijas.

Vadības un sociālo zinātņu fakultātē

Profesionālās bakalaura studiju programmās “Biznesa un organizācijas vadība”, “Kultūras vadība” un  “Tūrisma un rekreācijas vadība”.

Studijas nepilna laika programmās “Kultūras vadība” un “Tūrisma un rekreācijas vadība” notiek sesiju veidā, viena sesija klātienē ilgst no pirmdienas līdz piektdienai, sestdienai vai svētdienai (atkarīgs no nodarbību plānojuma). Studiju gadā kopā ir piecas līdz sešas sesijas. Savukārt nepilna laika programmā “Biznesa un organizācijas vadība” studijas notiek katras otrās nedēļas piektdienā un sestdienā.

Dabas un inženierzinātņu fakultātē studentus uzņem angļu valodas grupās

profesionālā bakalaura studiju programmā “Informācijas tehnoloģija”, akadēmiskā bakalaura studiju programmā “Datorzinātnes” un profesionālā maģistra studiju programma “Informācijas tehnoloģija”.

Citi šobrīd lasa

Viss, kas tev jāzina par gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu
Īstajā brīdī satiksi vajadzīgos cilvēkus - horoskops visām zodiaka zīmēm no 26.02. līdz 3.03.
Piedaloties teju 100 miljoniem cilvēku, pētījumā atklātas divas jaunas Covid vakcīnu blakusparādības
Pievienot komentāru