Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no "Facebook",

 

Mušmires tirgo kā brīnumzāles 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sabiedrība
2022. gada 16. februārī 20:49 2022. gada 16. februārī 20:49
 
Dace
Ezera
| Kas Jauns Avīze
"Facebook" grupā "Pašu audzēts un gatavots" atrodams tukumnieces Sanitas sludinājums – pārdod kaltētas sarkanās mušmires. Vesela sēne – 100 gramu par 40 eiro, pārējās par 30 eiro. Ko tādu ieraugot, prātā nāk Agatas Kristi detektīvromāni.

Tirgotāja “Kas Jauns Avīzei” saka, ka interese ir liela, daudzi arī teikuši, ka rudenī paši lasīs mušmires un nodarbosies ar šo biznesu. Pēc Sanitas domām, šīs indīgās sēnes ir vērtīgas ārstniecībā.


Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Toksikoloģijas un sepses klīnikas anesteziologs reanimatologs Roberts Stašinskis ne reizi vien glābis sēņu upurus.

“Šis rūpals faktiski ir apreibinošu vielu tirgošana,” saka anesteziologs reanimatologs Roberts Stašinskis, kurš regulāri glābj sarkano mušmiru cienītājus. (Foto: Rojs Maizītis)

Par Sanitas preci viņš “Kas Jauns Avīzei” stāsta: “Sarkanajām mušmirēm piemīt spēja izraisīt alkohola reibumam līdzīgu stāvokli. Man gan pētījumu nav, ka sarkanās mušmires būtu brīnumlīdzeklis. Tas, ka tās izmanto apreibināšanās nolūkam, pēdējā laikā kļuvusi par modes lietu.”

Vairāk lasiet “Kas Jauns Avīzes” jaunākajā numurā.

 

Citi šobrīd lasa

Viņam jau 68! Kā šobrīd izskatās Rovans Atkinsons jeb misters Bīns 1
FOTO un VIDEO: "Radio Skonto" ar vērienu nosvin savu 30 gadu jubileju
"Beverly Hills 90210" zvaigznes veselības stāvoklis krasi pasliktinājies, bet viņa nepadosies
Tēmas: Facebook
Pievienot komentāru