Leverkūzenes "Bayer" UEFA Eiropas līgas pusfinālā pārliecinoši uzvar Romā; Marseļas "Olympique" spēlē neizšķirti ar "Liverpool" pāridarītāju "Atalanta"
Leverkūzenes "Bayer" fani var turpināt līksmot
Futbols
2024. gada 3. maijs, 00:37

Sporta nodaļa

Jauns.lv/LETA

Vācijas komanda Leverkūzenes "Bayer" ceturtdien Romā ar 2:0 UEFA Eiropas līgas pusfināla spēlē pieveica "AS Roma", bet Marseļas "Olympique" un Bergāmo "Atalanta" nospēlēja neizšķirti 1:1.

"AS Roma" vārtos bumbu 28.minūtē raidīja Florians Vircs, bet 73.minūtē - Roberts Andrihs, tādējādi "Bayer" nav zaudējusi visos turnīros jau 47 spēles pēc kārtas! Pēdējo reizi "Bayer" zaudēja 2023.gada 27.maijā.

Savukārt Marseļā 11.minūtē viesus vadībā izvirzīja Džanluka Skamaka, bet deviņas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Čansels Mbemba.

Atbildes spēles notiks 9.maijā.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas bija sadalītas astoņās grupās. Divas pirmās iekļuva izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienojās astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcēlās uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, bet ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona bija beigusies.

Eiropas līgas finālspēle Īrijas galvaspilsētā Dublinā notiks 22.maijā.

Iepriekšējā sezonā par septiņkārtēju šī turnīra uzvarētāju kļuva "Sevilla", kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pārspēja "AS Roma".