Ābolam vārti uzvarā; Freibergs ieved "Mountfield" Čehijas ceturtdaļfinālā
Rodrigo Ābols priecājas par vārtu guvumu pret "Linkoping".
Hokejs
2024. gada 9. marts, 22:12

Jauns.lv/LETA

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien guva vārtus Engelholmas "Rogle" uzvarā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē.

"Rogle" ar 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) pārspēja "Linkoping" vienību.

16. minūtē Ābols izvirzīja savu komandu vadībā ar 2:1.

Latvijas hokejists 16 minūtēs un 17 sekundēs uz ledus vārtus guva ar vienīgo metienu, vienreiz bloķēja pretinieka metienu un uzvarēja trijos no 11 iemetieniem.

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK mājās ar 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) pārspēja Vekšes "Lakers".

Vēl Ērnšeldsvīkas "MoDo" bez savainotā Kristiāna Rubīna savā laukumā ar 6:4 (3:1, 1:1, 2:2) pārspēja Malmes "Redhawks".

Šellefteo komanda ar 97 punktiem 51 spēlē turnīra tabulā ir otrā, "Rogle" ar 68 punktiem ieņem devīto vietu, bet "MoDo" ar 66 punktiem - 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.

Tikmēr Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs Ostravā guva vārtus Hradeckrālovas "Mountfield" uzvarā Čehijas hokeja ekstralīgas mačā, sekmējot komandas iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

"Mountfield" viesos ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Vītkovices "Ridera" ar Robertu un Rihardu Bukartiem ierindā, sērijā uzvarot ar 3-0.

Freibergs guva mača pirmos vārtus, kad bija spēlētas trīs minūtes un viena sekunde.

Freibergs 18 minūtēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Roberts Bukarts 17 minūtēs un 20 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet Rihards Bukarts spēlēja 51 sekundi vairāk, divreiz metot pa vārtiem.

Ceturtdaļfinālā iekļuva arī Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas "Verva", kas sestdien izbraukumā pagarinājumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Plzeņas "Škoda" un sērijā līdz trim uzvarām panāca 3-0.

Jaks šajā cīņā uz ledus bija 11 minūtes un 39 sekundes, reizi metot pa vārtiem, kā arī nopelnot 27 soda minūtes, mazākumā šajā laikā iztiekot bez zaudētiem vārtiem. Maču viņš beidza ar +/- rādītāju -1, bet Zīle spēlēja 19 minūtes un 26 sekundes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu.

Uzvaras vārtus viesiem pagarinājuma 16.minūtē vairākumā guva Ondržejs Jurčiks.