Ābolam gūti vārti zaudējumā Dzierkala pārstāvētajai AIK Zviedrijas čempionāta spēlē
Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols.
Hokejs
2023. gada 7. decembris, 23:42

Jauns.lv/LETA

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien Šellefteo guva vārtus viņa pārstāvētās Engelholmas "Rogle" zaudējumā Mārtiņa Dzierkala pārstāvētajai Šellefteo AIK Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē.

AIK bez Dzierkala pieteikumā mājās uzvarēja ar 4:2 (2:1, 0:0, 2:1).

Ābols guva vārtus 59 sekundes pirms mača beigām, samazinot rezultāta starpību līdz 2:3.

Komandas kapteiņa palīgs Ābols uz ledus pavadīja 21 minūti un 28 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus un uzvarot 11 no 29 iemetieniem.

Uzvaru savā laukumā svinēja aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas "MoDo", kas ar 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) pārspēja "Timra".

Aizsargs 22 minūtēs un 36 sekundēs laukumā divreiz meta pa vārtiem, vienreiz pielietoja spēka paņēmienu un cīņu beidza ar +/- rādītāju +2.

Šellefteo AIK ar 40 punktiem 24 spēlēs turnīra tabulā ieņem sesto vietu, "MoDo" ar 36 punktiem ir devītā, bet "Rogle" ar 32 punktiem ir 11.vietā 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.