Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ukrainas sieviešu futbola izlase pirms spēles Polijā (Foto: ddp/Ukrinform / Vida Press)

Ukrainas ultimāts UEFA: vai nu mēs, vai Krievija

Futbols
2023. gada 27. septembrī 13:55 2023. gada 27. septembrī 13:55
  Jauns.lv/LETA
Ukrainas futbola komandas boikotēs visus turnīrus, kuros piedalīsies Krievijas vienības, trešdien paziņoja Ukrainas Futbola asociācija (UAF).

Jau vēstīts, ka otrdien Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) deva zaļo gaismu Krievijas U-17 vīriešu un sieviešu izlašu dalībai starptautiskos turnīros.


"Varam apstiprināt, ka ukraiņu komandas nespēlēs nevienās sacensībās, kurās būs Krievijas komandas," teikts UAF paziņojumā, kas aicina arī citas valstis rīkoties līdzīgi.

UEFA krievu izlašu atgriešanu starptautiskā sacensību apritē pamato ar to, ka "bērnus nevarot sodīt par rīcību, par kuru pilnībā atbildīgi ir pieaugušie".

Krievijas pieaugušo izlasēm un klubiem diskvalifikācija paliks spēkā līdz kara beigām Ukrainā, otrdien tika teikts UEFA paziņojumā.

Saistītās ziņas

UEFA dod zaļo gaismu Krievijas U-17 izlašu dalībai starptautiskos turnīros 1
Latvijas futbola izlases pret Krievijas komandām nespēlēs
Ukraina boikotēs Parīzes olimpiskās spēles, ja tajās ļaus startēt Krievijai un Baltkrievijai; arī LOK pauž stingru nostāju

Kā zināms, Latvijas Futbola federācija (LFF) trešdien arī paziņoja, ka visu līmeņu Latvijas futbola izlases nespēlēs pret Krievijas komandām neatkarīgi no šādu spēļu norises vietas vai Krievijas sportistu pārstāvniecības formas.

LFF trešdien apstiprināja, ka ir un būs saliedēta ar Ukrainu un Ukrainas kolēģiem visos izrietošajos lēmumos. Tāpat LFF pilnībā respektē un ievēro Latvijas likumdošanā nostiprināto kārtību, kas attiecas uz šādu spēļu norisi vai šādu sporta komandu uzņemšanas ierobežojumiem Latvijas teritorijā.

Otrdien UEFA piešķīra tiesības Latvijai rīkot 2017.gada U-17 vīriešu izlašu finālturnīru.

Citi šobrīd lasa

FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
VIDEO: Putins atkal iejūtas "alfa tēviņa" ādā - šoreiz pie stratēģiskā bumbvedēja "kloķiem" 1
FOTO: Latvijas basketbolisti spraigā spēles galotnē uzvar spāņus
Pievienot komentāru