Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas vīriešu tenisa pirmais numurs Roberts Štrombahs. (Foto: imago images/Beautiful Sports)

Ostapenko un Semeņistaja saglabā pozīcijas, Štrombaham kāpums

Citi sporta veidi
2023. gada 25. septembrī 12:03 2023. gada 25. septembrī 12:03
  Jauns.lv/LETA
Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien atjaunotajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) pasaules rangā ir saglabājusi 16. vietu.

Darja Semeņistaja tāpat kā iepriekšējā nedēļā ieņem 132. vietu, Diāna Marcinkēviča pakāpusies par vienu vietu un ieņem 361. vietu, bet Daniela Vismane ir noslīdējusi desmit vietas zemāk un atrodas 402. pozīcijā. Anna Ozerova ir noslīdējusi vietu zemāk (1036.), bet Margarita Ignatjeva saglabājusi 1229. vietu.


Līderpozīcijas WTA rangā saglabā neitrālā tenisiste Arina Sabaļenka, otrā ir poliete Iga Švjonteka, kurai seko amerikānietes Korija Gofa un Džesika Pegula, kā arī Jeļena Ribakina no Kazahstānas. No devītās uz sesto vietu pēc uzvaras Gvadalaharas "WTA 1000" turnīrā ir pakāpusies grieķiete Marija Sakari, septīto vietu saglabāja tunisiete Onsa Žabēra, divas vietas zemāk ir čehiete Markēta Vondroušova, vienu - cita Čehijas spēlētāja Karolīna Muhova, bet uz desmito vietu pakāpusies francūziete Karoline Garsija.

Dubultspēlēs Ostapenko noslīdējusi vietu zemāk un ieņem 30. vietu, bet Vismane veikusi 12 vietu kāpumu un ar 173. vietu sasniegusi jaunu karjeras rekordu.

Marcinkēviča ir zemāk par piecām vietām (204.), Darja Semeņistaja - par 15 vietām (221.), Ignatjeva pakāpusies četras vietas (806), bet Ozerova (1022.) atrodas 18 vietas zemāk. Vienu vietu augstāk ir Denīza Marcinkēviča (1083.), septiņas - Kamilla Bartone (1405.), 41 vietu - Marija Semeņistaja (1521.) un septiņas - Līga Dekmeijere (1555).

Līdere ir Elise Mertensa (13.) no Beļģijas, kurai seko austrāliete Storma Hantera.

Tikmēr Latvijas vīriešu tenisa pirmais numurs Roberts Štrombahs jaunajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ir pakāpies par astoņām vietām un ieņem 376. vietu.

Ernests Gulbis ir 37 vietas augstāk nekā pirms nedēļas un ieņem 863. vietu, bet Kārlis Ozoliņš - 32 vietas augstāk un ieņem dalītu 1419. vietu.

Ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas. Pirmais ir serbs Novāks Džokovičs, kurš apsteidz spāni Karlosu Alkarasu. Trešais ir neitrālais sportists Daniils Medvedevs, ceturtais - dānis Holgers Rūne, piektais - grieķis Stefans Cicips, sestais - neitrālais sportists Andrejs Rubļovs, septītais - Janiks Siners no Itālijas, astotais - Teilors Frics no ASV, devītais - norvēģis Kaspers Rūds, bet labāko tenisistu desmitnieku noslēdz Aleksandrs Zverevs no Vācijas.

Latvijas pirmais numurs dubultspēļu rangā Miķelis Lībietis ir pakāpies četras vietas un atrodas 145.v ietā. Štrombahs noslīdējis deviņas vietas zemāk un ieņem 423. vietu, Ozoliņš (dalīta 1517.) ir astoņas, Roberts Jančevskis un Mārtiņš Rocēns - 15 vietas zemāk (abiem - dalīta 2283. vieta).

Pirmais pasaules rangā ir šā gada Francijas atklātā čempionāta uzvarētājs amerikānis Ostins Krajičeks, otrais - viņa pārinieks horvāts Ivans Dodigs.

Citi šobrīd lasa

FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 3
"Slava Krievijai, nāvi banderiešiem!": Austrālijā ērti iekārtojies Ukrainas armijas virspavēlnieka audžudēls plātās ar "Z" krekliņu 5
Pievienot komentāru