Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas vīriešu tenisa izlases spēlētājs Roberts Štrombahs. (Foto: LETA)

Štrombahs ATP rangā atkāpjas par divām pozīcijām; Ostapenko saglabā vietu

Citi sporta veidi
2023. gada 21. augustā 09:45 2023. gada 21. augustā 09:45
  Jauns.lv/LETA
Latvijas vīriešu tenisa pirmais numurs Roberts Štrombahs jaunajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ir par divām vietām zemāk nekā pirms nedēļas un ierindojas 403.pozīcijā.

Tikmēr Ernests Gulbis rangā zaudējis vienu vietu un tagad atrodas 890. pozīcijā, kamēr Kārlis Ozoliņš pakāpies ar 158 vietām un ieņem dalītu 1449. pozīciju.


Ranga pirmajā trijniekā šonedēļ izmaiņas nav notikušas. Līderpozīcijā ir spānis Karloss Alkarass, otrais ir serbs Novāks Džokovičs, kuram seko attiecīgi Daniils Medvedevs. Uz ceturto vietu pakāpties dānis Holgers Rūne, par divām pozīcijām augstāk ir norvēģis Kaspers Rūds, kurš tagad ir piektais, itālis Janiks Siners saglabā sesto vietu, bet grieķis Stefans Cicips noslīdējis uz septīto pozīciju. Andrejs Rubļovs ir astotais, kamēr devītajā un desmitajā vietā ierindojas attiecīgi amerikāņi Teilors Frics un Frensiss Tiafo.

Latvijas pirmais numurs dubultspēļu rangā Miķelis Lībietis ir par četrām vietām augstāk un atrodas 142. pozīcijā, Štrombahs pakāpies par divām vietām un ieņem 548. pozīciju, bet Ozoliņa padevies 116 vietu kāpums uz dalītu 1499. vietu. Roberts Jančevskis ir par divām vietām zemāk (dalīta 2265.), kamēr Mārtiņš Rocēns saglabājis dalītu 2322. pozīciju.

Savukārt Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko atjaunotajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) pasaules rangā nav mainījusi pozīciju un saglabā 20. vietu. Tikmēr Latvijas otrā rakete Darja Semiņistaja rangā pakāpusies par vienu vietu un ierindojas 150. pozīcijā. 

Daniela Vismane zaudējusi 21 vietu un atrodas 384. vietā, Diāna Marcinkēviča ir par 14 pozīcijām zemāk nekā pirms nedēļas (437.), Anna Ozerova noslīdējusi par 15 vietām zemāk (975.), bet Margarita Igantjeva pakāpusies par trīs pozīcijām (1203.).

WTA ranga līdere joprojām ir poliete Iga Švjonteka, kurai seko Arina Sabaļenka un Kazahstānas tenisiste Jeļena Ribakina. Ceturto vietu ieņem amerikāniete Džesika Pegula, piektā ir tunisiete Onsa Žabēra, bet uz sesto vietu pakāpusies Koko Gofa no ASV. Septītajā pozīcijā atrodas francūziete Karolīne Garsija, astotā ir grieķiete Marija Sakari, kamēr uz devīto vietu pakāpusies čehiete Markēta Vondroušova, bet labāko desmitniekā ielauzusies vēl viena čehiete Karolīna Muhova, kurai padevies septiņu vietu kāpums.

Dubultspēlēs Ostapenko zaudējusi septiņas vietu un atrodas 26. pozīcijā, bet Semeņistaja pakāpusies par divām vietām un ierindojas 212. pozīcijā. 

Marcinkēviča un Vismane ir par divām vietām augstāk, ieņemot attiecīgi 214. un 215. vietu, kamēr Igantjeva savu pozīciju nav mainījusi (802.). Ozerova pakāpusies par divām vietām (996.), Denīza Marcinkēviča - par trīs vietām (1078.), Kamilla Bartone - par vienu vietu (1408). Marija Semeņistaja saglabājusi 1566.vietu, kamēr Līgai Dekmeijerei padevies sešu pozīciju kāpums (1566.).

Citi šobrīd lasa

Sievietei ir laimīga kopdzīve ar ideālu vīru, bet viņa krāpj viņu ar bravūrīgu baikeri. Kāpēc?
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 3
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
Pievienot komentāru