Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas hokeja līdzjutējiem visgrūtāk tikt pie biļetēm varētu būt uz spēli pret Slovākiju, kuras robeža ir pavisam netālu no Ostravas. Polijas robeža vēl tuvāk, bet šajā valstī hokeja tradīcijas pēdējos gados nav tik izkoptas. (Foto: Edijs Pālens/LETA)

Nākamā gada hokeja pasaules čempionātā dienas biļetes maksās no 40 eiro

Hokejs
2023. gada 28. jūnijā 16:19 2023. gada 28. jūnijā 16:19
  Jauns.lv/LETA
Dienas biļešu cenas uz nākamā gada pasaules hokeja čempionāta mačiem Čehijā būs no 40 eiro, paziņojuši sacensību rīkotāji.

Tā pat kā pirms šī gada čempionāta, ko kopīgi rīkoja Somija un Latvijas, arī 2024. gada čempionātā, lai tiktu pie biļetēm sākotnēji būs jāpiedalās izlozē.


Plānots, ka būs pieejamas trīs kategoriju dienas biļetes. Lētākās (3. kategorija) maksās no 40 līdz 125 eiro, 2.kategorijas dienas biļetes cena būs no 65 līdz 190 eiro, bet dārgākās biļetes (1. kategorija) varētu maksāt no 85 līdz 215 eiro, apstiprināja 2024. gada organizatoriskās komitejas vadītājs un IIHF viceprezidents Petrs Bržīza.

Lai varētu piedalīties biļešu izlozē, līdzjutējiem jāreģistrējas pasaules čempionāta oficiālajā mājaslapā no 20. jūlija, pēc tam līdz 15. septembrim jāizvēlas interesējošās spēles, tad septembra otrajā pusē notiks izloze, bet oktobra pirmajā pusē biļetes būs jānopērk piecu dienu laikā.

Saistītās ziņas

Somi sašutuši: hokeja atmosfēru Tampere piedzīvo tikai pēc viņu izlases izstāšanās, jo tagad šeit ir latvieši
Dārgais alus Tamperē līst uz nebēdu! Vai hokeja pusfināls vispār Latvijas faniem būs pa kabatai? 1
Zviedru fani pašpārliecināti: uz Rīgu nepošas un gaidīs savu izlasi atpakaļ Tamperē 2

Šī gada pasaules čempionāta bronzas medaļu ieguvēja Latvijas izlase (IIHF rangā 10. vietā) nākamā gada turnīrā cīnīsies B grupā Ostravā, kur tiksies ar ASV (4.), Vāciju (5.), Zviedriju (6.), Slovākiju (9.), Franciju (13.), Kazahstānu (15.) un Poliju (22.). Savukārt A grupā Prāgā iekļautas Kanāda (1.), Somija (2.), Šveice (7.), Čehija (8.), Dānija (11.), Norvēģija (12.), Austrija (16.) un Lielbritānija (20.).

2024. gada čempionāts Prāgā un Ostravā norisināsies no 10. līdz 26. maijam.

Citi šobrīd lasa

Zane Jančevska par teātri, folkloru un dabu: "Skaisti brīži gadās tad, kad tos negaida"
Toms Breidijs nespēj pieņemt, ka viņa šķirtajai sievai supermodelei Žizelei Bundhenai ir jaunas attiecības
Alla Pugačova instagramā sveic dzelteno ziedu svētkos un publicē zīmīgu tekstu
Pievienot komentāru