Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Eteri Tutberidze. (Foto: AFP/Scanpix)

Krievijas nopelniem bagātā daiļslidošanas trenere skaidro, kāpēc neieradās uz ceremoniju, lai no Putina saņemtu ordeni

Sporta zvaigznes
2023. gada 8. martā 12:19 2023. gada 8. martā 12:19
  Jauns.lv
Krievijas nopelniem bagātā daiļslidošanas trenere Eteri Tutberidze nav ieradusies uz apbalvošanas ceremoniju, kas šodien notika Maskavā. Par to informēja "Mač TV" ģenerālproducenta vietnieks Vasilijs Konovs.

Atbildot uz "The Insider" jautājumu par šī lēmuma iemesliem, Eteri Tutberidze sacīja: "Esmu saslimusi."


Iepriekš saskaņā ar Vladimira Putina rīkojumu Tutberidze tika apbalvota ar Aleksandra Ņevska ordeni par sportistu sekmīgas sagatavošanās nodrošināšanu olimpiādei Pekinā 2022. gadā.

Ar Aleksandra Ņevska ordeni apbalvo Krievijas pilsoņus par "augstiem personiskiem sasniegumiem dažādās ekonomikas, zinātniski pētnieciskās, sociālās, kultūras, izglītības un citās sabiedriski derīgās darbības nozarēs".

Saistītās ziņas

Dimantu slīpētāja: krievu daiļslidošanas trenerei jau trešā pusaudze šosezon sasniedz neticamus rezultātus. VIDEO 5
Vairāki izcili krievu sportisti neierodas pie Putina uz godināšanu Kremlī: kādi tam bijuši iemesli?
SOK prezidentam Baham skrien šermuļi par treneru attieksmi pret nepilngadīgajām krievu daiļslidotājām 10

Pēc kara sākuma Ukrainā mediji vērsa uzmanību, ka Tutberidze no saviem sociālajiem tīkliem izdzēsusi fotogrāfijas ar Krievijas karogu un Vladimiru Putinu. Tomēr pati trenere paziņojusi, ka daudzas fotogrāfijas viņas sociālajos tīklos "pazudušas" pēc lapas uzlaušanas:

"Cik aprobežoti jūs domājat. Jūs absolūti nemulsināja, ka pazuduši ieraksti, kas veltīti maniem aizgājušajiem vecākiem, atsevišķs ieraksts par manu mammu? Manā lapā pēc ielaušanās ir pazuduši dažādi ieraksti, kas saistīti ar svarīgiem notikumiem manā dzīvē, arī ļoti personiski."

Jauns.lv jau vēstīja, ka titulētā daiļslidošanas trenere Pekinas olimpisko spēļu laikā pasaules acīs nonāca ne pārāk glaimojošā situācijā, jo ļoti skarbi izturējās pret tolaik vien 15 gadus veco daiļslidošanas talantu Kamilu Vaļijevu.

Citi šobrīd lasa

Tā notika dokumentālās filmas "Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks" pirmizrāde
"Putins viņu nogalināja, taču nesalauza": Maskavā ļaužu jūra turpina likt ziedus uz Arktikas kolonijā nomocītā Alekseja Navaļnija kapa 3
"Ak dieviņ, kas notiek, baisi dzīvot. Pie mums viņi no kurienes?!?": Putina dzimtās pilsētas iedzīvotāji sāk uz savas ādas izjust "specoperāciju" Ukrainā 1
Pievienot komentāru