Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Novāks Džokovičs izvēlējies neveikt vakcināciju pret Covid–19 vīrusu, tādēļ viņa ceļošana joprojām ir apgrūtināta un ierobežojumu dēļ viņam var iet secen pavasara galvenie turnīri ASV. (Foto: AP/Scanpix)

“Tas būs negods!” Džokovičs var nemaz netikt uz nākamajiem lielajiem turnīriem 2

Citi sporta veidi
2023. gada 29. janvārī 04:55 2023. gada 29. janvārī 04:55
  Māris Siliņš | Jauns.lv
Serbu tenisistam Novākam Džokovičam, kurš tā arī nepotējās pret Covid–19 vīrusu, šoreiz bija iespēja piedalīties Austrālijas atklātajā čempionātā, taču joprojām nav skaidrība, vai būs iespēja turpināt sezonu Amerikas kontinentā.

Pēc Austrālijas čempionāta noslēguma, kura finālā uz kārts likts ne tikai tituls, bet arī pasaules tenisa pirmās raketes gods, nozīmīgākie sezonas turnīri sekos martā ASV. Proti, Indianvelsas un Maiami “Masters” sērijas turnīri, kuri būs ļoti svarīgi arī ranga tabulas noteikšanā. Nav šaubu, ka Džokovičs pašlaik ir reālākais pasaules ranga līdera goda pretendents, taču var sanākt tā, ka viņam nebūs iespēju to aizstāvēt.


ASV valdība šoziem pēc lielā Covid–19 skaitu gadījuma atklāšanas Ķīnā un šīs valsts robežu atvēršanas, pieņēma papildus mērus. Proti, visiem ārvalstu pasažieriem, kas ceļo uz ASV, ir jāpierāda, ka viņi ir pilnībā vakcinēti pret šo koronavīrusu. Uz prasību attiecas tikai ierobežoti izņēmumi, teikts pašreizējās vadlīnijās. Tātad pēc pašreiz spēkā esošiem noteikumiem Džokovičam nebūs iespēju apmeklēt martā ASV paredzētos turnīrus.

“Tas būs negods, ja viņš nevarēs ierasties vai viņam netiks atļauta iebraukšana,” par iespējamo Džokoviča neielaišanu valstī izteicies Indianvelsas turnīra direktors, kādreiz pasaules ranga otrais numurs Tomijs Hāss. Viņš izteicis cerību, ka pašreizējie ierobežojumi tuvākajā laikā tiks atcelti, tomēr neoficiāla informācija liecina, ka ASV valdība noteikumus varētu pārskatīt vien aprīlī.

Saistītās ziņas

Džokoviča tēvs komentējis video, kurā redzams kopā ar Putina pielūdzējiem
Pirms gada deportētais Džokovičs klusiņām ieradies Austrālijā
Vakcīnu pretiniekam Džokovičam, izrādās, pieder uzņēmums, kas izstrādā preparātu pret Covid-19 2

Šī paša iemesla dēļ Džokovičs arī iepriekšējā sezonā nevarēja doties uz Ziemeļameriku, tādēļ nācās izlaist gan martā notiekošos Indianvelsas un Maiami turnīrus, gan vairākus vasaras turnīrus ASV un Kanādā, gan sezonas pēdējo “Grand Slam”, augustā Ņujorkā notiekošo ASV atklāto čempionātu.

Citi šobrīd lasa

Karalis Čārlzs sagrauj prinča Viljama cerības kļūt par monarhu viņa dzīves laikā 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
VIDEO: Putins atkal iejūtas "alfa tēviņa" ādā - šoreiz pie stratēģiskā bumbvedēja "kloķiem" 1
Skatīt visus komentārus