Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Prieks, asaras, skandāli un liktenīgas kļūdas: tas, ko neaizmirsīsim sporta pasaulē no 2022. gada

Sporta zvaigznes
2023. gada 1. janvārī 05:23 2023. gada 1. janvārī 05:23
  Jauns.lv
Gan nopietni, gan pa jokam portāls Jauns.lv, atskatoties uz 2022. gadā pieredzēto, izveidojis īpašas nominācijas, kurās apkopoti zīmīgākie notikumi gan pašmāju, gan pasaules sportā. Nominācijas saņēmuši vēstījumi, kas visa gada garumā nav atstājuši vienaldzīgus portāla Jauns.lv lasītājus un radījuši lielu ažiotāžu.

Ikviens sporta cienītājs lieliski atceras 36 gadus gaidīto Argentīnas triumfu futbola Pasaules kausā Katarā, Latvijas vienīgo medaļu Pekinas olimpiskajās spēlēs vai Spānijas basketbolistu triumfu Eiropas čempionātā. Arī Latvijas basketbolistiem zīmīgs gads, jo dāmas nopelnīja ceļazīmi uz Eiropas čempionātu, bet vīriešu valstsvienība šogad pirmo reizi vēsturē piedalīsies Pasaules kausā. Savukārt hokeja valstsvienībai, neraugoties uz saturīgu sniegumu, ne pasaules čempionātā, ne olimpiskajās spēlēs neizdevās sasniegt cerētās virsotnes – nekas varbūt šogad Rīgā, kur pēc gada pauzes atgriezīsies planētas meistarsacīkstes hokejā. Šoreiz mūsu nominācijas mazāk par skaitļiem un sasniegumiem, bet vairāk par emocijām – gan pozitīvām, gan negatīvām.

0 /14

Citi šobrīd lasa

Vienai zodiaka zīmei šopavasar neticami veiksies. Kas ir šis laimīgais?
Martā gaidāma saule "ar zobiņiem". Zināma arī prognoze Lieldienām!
"Putins viņu nogalināja, taču nesalauza": Maskavā ļaužu jūra turpina likt ziedus uz Arktikas kolonijā nomocītā Alekseja Navaļnija kapa 3
Pievienot komentāru