Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Bijušais F-1 pasaules čempionāta sacensību direktors Maikls Masi. (Foto: imago images/Every Second Media)

Bijušais F-1 sacensību direktors Masi atklāj, ka saņēmis nāves draudus

Citi sporta veidi
2022. gada 1. augustā 12:34 2022. gada 1. augustā 12:34
  Kasjauns.lv / LETA
Bijušais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sacensību direktors Maikls Masi pēc 2021. gada sezonas finālsacensībām saņēma ne tikai plašu kritiku, bet arī nāves draudus.

Pēc Masi lēmumiem finālsacensību pēdējā aplī uzvaru pasaules meistarsacīkstēs izcīnīja nīderlandietis Makss Verstapens ("Red Bull"), ar neatļautiem paņēmieniem apdzenot konkurentu Lūisu Hamiltonu ("Mercedes").


"Tobrīd bija tumšs laiks, un dažbrīd jutos kā ienīstākais cilvēks pasaulē," Masi atklāja ASV medijam "News Corp". "Es saņēmu arī nāves draudus. Cilvēki teica, ka tiks klāt gan man, gan manai ģimenei."

Viņš norādīja, ka daudzus negatīvos komentārus saņēmis tieši internetā, minot, ka daudzi no tiem bijuši ne tikai vietnē "Facebook", bet pat "Linkedin".

Kopš notikuma sacensībās ir atjaunoti drošības automobiļu noteikumi, kā arī samazināta radio saziņa starp komandām un sacensību direktoriem, kas tieši šajā gadījumā izraisīja nesaskaņas.

Masi tika atbrīvots no amata februārī, un Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Mohammeds ben Sulajems solīja bijušajam direktoram piedāvāt jaunu amatu organizācijā, taču Masi atgriezās Austrālijā.

Citi šobrīd lasa

"Ukraina karu zaudēja," Stepaņenko partijas EP kandidāts dabū pa pakausi Ukrainas atbalsta pasākumā 4
VID plāno mainīt veidu kā tiek veikta nodokļu atmaksa par medicīnas un izglītības izdevumiem 1
Parādījusies jauna un bīstama tendence, kā krāpnieki aptin ap pirkstu savus upurus 2
Pievienot komentāru