Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jevgēņijs Rilovs Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja divas zelta un vienu sudraba medaļu. Jādomā, ka starptautisku sacensību apritē viņš tik drīz neatgriezīsies. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Krievu peldēšanas spīdeklis paliek bez peldbiksēm

Sporta zvaigznes
2022. gada 22. martā 16:47 2022. gada 22. martā 16:47
  Jauns.lv
Pasaules vadošais peldbikšu un cita peldēšanai nepieciešamā inventāra ražotājs “Speedo” paziņojis, ka lauž līgumu ar pazīstamo krievu peldētāju Jevgēņiju Rilovu, kurš pagājušajā piektdienā piedalījās Maskavā Lužņiku stadionā notikušajā Ukrainas karu atbalstošajā pasākumā.

Divkārtējais Tokijas olimpisko spēļu peldēšanā uz muguras (100 un 200 metru distancēs) Jevgēņijs Rilovs bija viens no astoņiem augsta līmeņa Krievijas sportistiem, kuri piedalījās karu atbalstošajā Krievijas diktatora Vladimira Putina pasākumā Lužņiku stadionā. 25 gadus vecais Rilovs uz pasākumu bija ieradies apkāries ar olimpiskajām medaļām un piespraudis pie krūtīm Krievijas militārās agresijas simbolu “Z” burtu.


Citi sportisti, kas publiski pauda atbalstu Krievijas iebrukumam Ukrainā, bija Krievijas vadošais distanču slēpotājs Aleksandrs Boļšunovs, daiļslidotāji Ņikita Katsalapovs un Viktorija Siņicina, kā arī Jevgēņija Tarasova, slavenās mākslas vingrotājas dvīņu māsas Dina un Arina Averinas, Viktorija Listunova un peldētājs Vladimirs Morozovs.

“Ņemot vērā viņa klātbūtni Lužņiku stadionā notikušajā pasākumā, “Speedo” apstiprina, ka nekavējoties pārtrauc Jevgēņija Rilova sponsorēšanas līgumu,” uzņēmuma pārstāvji pavēstīja olimpiskās spēles aprakstošajam izdevumam “Inside the Games”.

"Mēs visstingrākajā iespējamajā veidā nosodām karu Ukrainā un esam solidāri ar Ukrainas tautu, mūsu sportistiem un komandas biedriem, kurus skāris konflikts, " teikts “Speedo” paziņojumā.

Saistītās ziņas

"Askēts jakā par 13 tūkstošiem." Krievijas televīzija teikuma vidū pārtrauc translēt Putina runu kara atbalsta mītiņā 1
Putina dūnu jaciņa un džemperis par 18 tūkstošiem - šis brends palīdz ukraiņu bēgļiem 1
Baskovs, Ļepss un citi. Krievu zvaigznes, kuras uzstājās Putina kara atbalsta koncertā 9

Kā vēsta “Inside the Games”, uzņēmums “Speedo” līgumā neizmaksāto summu ziedos Ukrainas bēgļu palīdzībai.

Tikmēr Starptautiskā peldēšanas federācija (FINA) sākusi izmeklēt Rilova piedalīšanos Maskavā rīkotajā propagandas pasākumā. “FINA ir dziļi sarūgtināta redzēt Jevgēņiju Rilovu apmeklētāju vidū Lužņiku stadionā notikušajā pasākumā,” pavēstīja FINA runasvīrs.

 

Citi šobrīd lasa

Ko Ikšķilē ēda "Krēslas" Bella - aktrise Kristena Stjuarte 2
VID plāno mainīt veidu kā tiek veikta nodokļu atmaksa par medicīnas un izglītības izdevumiem 1
Parādījusies jauna un bīstama tendence, kā krāpnieki aptin ap pirkstu savus upurus 2
Pievienot komentāru