Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Rīgas „Dinamo” izveidos jaunu fārmklubu

Hokejs
2009. gada 19. maijā 23:44 2009. gada 19. maijā 23:44
 
AS „Dinamo Rīga” padomes sēdē otrdien nolēma sadarbībā ar sporta klubu "Rīga" izveidot fārmklubu dalībai Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā.

Padomes locekļi atbalstīja sadarbības līguma slēgšanu ar SK „Rīga”, lai izveidotu Rīgas „Dinamo” jauno fārmklubu kopā ar SK „Rīga” hokeja sistēmu, aģentūru BNS informēja Rīgas „Dinamo” preses sekretārs Jānis Stepītis. Komandai 2009./2010. gada sezonā paredz vietu Baltkrievijas atklātajā čempionātā.


Paredzams, ka jaunizveidotā fārmkluba sastāvā spēlēs Rīgas „Dinamo” un SK „Rīga” sistēmas jaunie spēlētāji. Līdz ar to komanda būs arī bāzes vienība Latvijas U-20 un U-18 izlasēm, skaidroja Stepītis.

AS „Dinamo Rīga” padomes locekļi izskatīja iespējamos komandas nosaukumu variantus un potenciālos treneru amata kandidātus, ar kuriem jau ir notikušas pārrunas, taču konkrētus uzvārdus nenosauca. Arī jaunās komandas nosaukumu viņi sola paziņot tuvākajā laikā.

Pagājušajā sezonā Rīgas „Dinamo” fārmklubs bija „Rīga 2000”. Baltkrievijas Hokeja federācijas priekšsēdētājs Vladimirs Naumovs iepriekš maijā paziņoja, ka Baltkrievijas atklātajā čempionātā nākamajā sezonā spēlēs divi Latvijas klubi – „Liepājas metalurgs” un „Rīga 2000”.

BNS

Citi šobrīd lasa

Ko Ikšķilē ēda "Krēslas" Bella - aktrise Kristena Stjuarte 2
Princis Viljams esot greizsirdīgs uz brāli Hariju par viņa panākumiem. Kāpēc?
FOTO: Jēkabpilī milzīgi ledus gabali pārstūmušies pāri aizsargdambim, pilnībā nobloķējot ceļu
Pievienot komentāru