Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Miķelim Rēdliham atņem numuru

Hokejs
2009. gada 6. jūlijā 15:21 2009. gada 6. jūlijā 15:21
 
Latvijas Hokeja federācija (LHF) savā valdes sēdē pirmdien atkārtoti apstiprināja lēmumu, kas liedz Latvijas valstsvienības spēlēs komandā izmantot 19. numuru, informēja LHF.

Viens no ātrākajiem Latvijas hokejistiem Miķelis Rēdlihs turpmāk trauksies pa ledu izlases rindās ar kādu citu numuru
Atkārtots aizliegums pieņemts tāpēc, ka šosezon tika pārkāpts lēmums par hokeja leģendai Helmutam Balderim uz mūžu piešķirtā 19. numura izmantošanas aizliegumu.


Pasaules čempionātā Šveicē ar 19. numuru Latvijas izlasē spēlēja Miķelis Rēdlihs.

Valde šajā sēdē nolēma atļaut nākamajā sezonā diviem Latvijas klubiem - SK „Liepājas Metalurgs” un HK „Dinamo Rīga” junioru komandai -  piedalīties Baltkrievijas čempionāta pamatturnīrā, bet izslēgšanas spēles tiem būs jāspēlē pašu mājās. Abiem klubiem ir jāiesniedz federācijā garantijas vēstule, kurā viņi apņemas segt visus finansiālos izdevumus, patstāvīgi kārtot vīzu un citus jautājumus, kas saistīti ar līdzdalību Baltkrievijas čempionātā.

Valde arī lēma, ka bērnu un jauniešu komandām turpmāk tiks liegta līdzdalība Baltkrievijas jauniešu čempionātā. Lēmums pieņemts, pamatojoties uz lielajiem skolu kavējumiem.

Otrdien LHF prezidents Kirovs Lipmans dosies uz Minsku, kur arī informēs par šiem lēmumiem Baltkrievijas Hokeja federāciju.

BNS/Foto: LETA


Citi šobrīd lasa

Princis Viljams esot greizsirdīgs uz brāli Hariju par viņa panākumiem. Kāpēc?
Parādījusies jauna un bīstama tendence, kā krāpnieki aptin ap pirkstu savus upurus 2
FOTO: Jēkabpilī milzīgi ledus gabali pārstūmušies pāri aizsargdambim, pilnībā nobloķējot ceļu
Pievienot komentāru