Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sāk tirgot biļetes uz „Dinamo Rīga” spēlēm

Hokejs
2009. gada 1. septembrī 13:08 2009. gada 1. septembrī 13:08
 
No 1. septembra visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā ir nopērkamas biļetes uz „Dinamo Rīga” mājas spēlēm KHL čempionātā.

Cerams, ka „Dinamo Rīga” šosezon būs daudz triumfa mirkļu.
Lielā KHL sezonas atklāšana Rīgā notiks 12. septembrī, kad „Arēnā Rīga” „Dinamo Rīga” aizvadīs savi pirmo spēli pret vienu no līgas spēcīgākajiem klubiem Ufas „Salavat Julajev”, bet pirms mača 16:30 sāksies krāšņa sezonas atklāšanas izrāde „Maģiskais ledus”. Turklāt jau no 12:00 pie „Arēnas Rīga” norisināsies jaunās sezonas „Dinamo Rīga” suvenīru, Latvijas ražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, kā arī būs pieejama fanu telts un vairāki citi pārsteigumi.


Uz nākamās KHL sezonas „Dinamo Rīga” mājas spēlēm „Arēnā Rīga” biļešu cenas atkarībā no sektora būs 5, 8, 12, 15 un 20 lati. Sezonas laikā ir paredzēts piedāvāt līdzjutējiem dažāda veida biļešu paketes, kurās cenas būs pircējiem vēl izdevīgākas.

Skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi, uzrādot derīgu apliecību (uz katru apliecību tiks pārdota viena biļete), noteiktos sektoros varēs iegādāties biļetes ar 50% atlaidi. Pirms ieiešanas „Arēnā Rīga” biļešu kontrolieri ar speciāliem skeneriem nolasīs šīs biļetes un rūpīgi pārbaudīs apliecību derīgumu, tādēļ, lai nekavētu visu apmeklētāju plūsmu, lūgums jau laikus sagatavot apliecību un uzrādīt to kopā ar biļeti.

Protams, tiem līdzjutējiem, kuri ir iecerējuši apmeklēt visas „Dinamo Rīga” mājas spēles visizdevīgākais variants ir sezonas abonementa iegāde. Interesentiem ir pieejami 3 kategoriju Sudraba abonementi (par 100, 150 un 250 latiem), Zelta abonementi ar paaugstinātu servisa līmeni (par 500 latiem) un Platīna abonementi ar paaugstinātu servisa līmeni (par 3000 latiem). Vairāk informācijas par abonementiem iespējams atrast internetā - http://www.dinamoriga.eu/lv/tickets/view/abonementi.

Dinamo Rīga preses centrs/Foto: LETA

Citi šobrīd lasa

"Ukraina karu zaudēja," Stepaņenko partijas EP kandidāts dabū pa pakausi Ukrainas atbalsta pasākumā 4
Princis Viljams esot greizsirdīgs uz brāli Hariju par viņa panākumiem. Kāpēc?
FOTO: Jēkabpilī milzīgi ledus gabali pārstūmušies pāri aizsargdambim, pilnībā nobloķējot ceļu
Pievienot komentāru