Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kailsīgi! (Foto: linda_cloudberry/Instagram/Ekrānuzņēmums)

FOTO: kaislīgais pāris, kas neslēpti skūpstījās prezidenta ballē, izrādās veiksmīgi Latvijas uzņēmēji 1

Attiecības
2023. gada 21. novembrī 13:27 2023. gada 21. novembrī 13:27
  Jauns.lv
Cilvēkus patīkami pārsteidzis kaisles pilns video, kurā kāds pāris skaisti dejo un neslēpti skūpstās Rīgas pilī par godu 18. novembrim prezidenta rīkotā ballē. Cilvēkiem pat radusies intriga – kas ir šis skaistais pāris?

Video savā “Facebook” profilā ir nopublicējusi Dizaina papīrlietu "Cloudberry" dibinātāja un divu bērnu māmiņa Linda Krūze, kur viņa redzama dejojam un skūpstāmies ar savu vīru Daini Krūzi.

Arī viņš ir veiksmīgs uzņēmējs – vēja turbīnu lāpstiņu apkopes uzņēmuma “Aerones” līdzdibinātājs un izpilddirektors.


Lai arī video viss izskatās tik skaisti, Linda Krūze savulaik atzina, ka pāra attiecības piedzīvojušas arī grūtus laikus, gandrīz pat šķiršanos.

Pēc daudziem kopdzīves gadiem viņas un vīra attiecības bija sasniegušas zemāko punktu, kad šķita - tālāk jau vairs nav kur. “Negribu tajā tagad pārāk iedziļināties, bet bija patiešām slikti,” savulaik par attiecībām izteicās Linda, “tagad ir savādāk, beidzot spēju atzīt, ka vajag palīdzību un to pieņemt. Mācāmies deleģēt pienākumus visās lietās, ģimenē tagad palīdz auklīte.  Ļoti palīdzēja arī tas, ka gājām pāru terapijā, - tas bija smagi, nežēlīgi, bet ļoti svētīgi."

Krīzes pārvarēšanas stadijā pāris arī nonāca pie spontānas idejas - aizlidot uz Lasvegasu un beidzot apprecēties oficiāli. Un, lūk, tas viss, šķiet, ir palīdzējis, jo pāra attiecības ir piedzimušas kā no pelniem!

Jauns.lv jau rakstīja, ka par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī 18. novembra izskaņā rīkoja svinīgo svētku pieņemšanu. Kas bija viesu vidū - skaties foto galerijā!

Pasākumu apmeklēt bija iespēja tikai aicinātiem viesiem, kuru vidū bija sabiedrībā plaši pazīstami kultūras un militāro spēku pārstāvji, politiķi, uzņēmēji, vēstniecību pārstāvji un citi. 

Citi šobrīd lasa

No kurzemnieces izkrāpti 160 tūkstoši eiro; policija brīdina par krāpnieku aktivitāti! 10
VIDEO: Putins atkal iejūtas "alfa tēviņa" ādā - šoreiz pie stratēģiskā bumbvedēja "kloķiem" 1
FOTO: Latvijas basketbolisti spraigā spēles galotnē uzvar spāņus
Pievienot komentāru