Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Superbūsteris skaistumam jeb Kas nepieciešams sievietei, kura sasniegusi 40 gadu slieksni

Skaistums
2023. gada 15. februārī 07:00 2023. gada 15. februārī 07:00
  Reklāmas projekts
Tikko nosvinēju savu apaļo dzimšanas dienu un esmu sapratusi – jābūt veselai, fiziski aktīvai un, protams, maksimāli ilgi jācenšas saglabāt skaistumu. Tas ir sievietes dabā un būtiski ietekmē manu pašreizējo un arī nākotnes dzīves kvalitāti.

Kad par saviem gadiem pačīkstēju "Telegram" fizisko aktivitāšu biedru grupā, kur dalāmies ar padomiem, no vairākām dāmām saņēmu dažādus ieteikumus, tostarp par nepieciešamību ikdienā lietot sabalansētu uzturu un to papildināt ar omega-3 taukskābēm, konkrētāk – krila eļļu.


Biju lasījusi, cik svarīgi organismam ir dažādi tauki – piesātinātie un nepiesātinātie. Tie vajadzīgi gan enerģijai, gan kā materiāls šūnu būvēšanai, gan arī, lai palīdzētu sašķelt un uzņemt dažādus vitamīnus. Zinu arī, ka piesātinātos taukus organisms var saražot pats, taču nepiesātinātos, kas atbild par ķermeņa šūnu un bioloģisko vielu būvēšanu, nepieciešams uzņemt papildus.

Tāpēc saviem domubiedriem atbildēju, ka zivju eļļu jeb omega-3 taukskābes uzņemu jau gadiem, pilnībā piekrītot, ka neaizstājamā dokozaheksaēnskābe (DHS) un eikozapentaēnskābe (EPS) veic nenovērtējamu darbu – mazina nogurumu un depresiju, samazina asinsspiedienu un holesterīna līmeni, trombu veidošanās risku un locītavu sāpes, novērš iekaisumus un reimatiskos simptomus, sirds un asinsvadu slimības, uzlabo smadzeņu darbību un redzi, u. c.

"Telegram" ziņas turpināja ienākt, jo mani domubiedri uzstājīgi ieteica papētīt, ar ko zivju eļļa atšķiras no krila eļļas. Tas sniegšot atbildes un mainīšot manu pārliecību.

Sacīts, darīts! Esmu zemes cilvēks, pa gaisu nelidinos, un gandrīz jebkura mana pārliecība ir bāzēta uz datiem un faktiem. Izpētījusi dažādus interneta avotus, atradu informāciju, ka visvairāk EPS un DHS ir mazajos fitoplanktonos – krilos, ko iegūst pasaules tīrākajos ūdeņos Antarktikā.

Krila eļļa salīdzinājumā ar zivju eļļu organismam ir vieglāk saprotama, jo tajā esošās omega-3 taukskābes ir jūras fosfolipīdu formā, savukārt zivju eļļā – triglicerīdu formā. Arī zinātniskajos pētījumos pamatots, ka salīdzinājumā ar zivju eļļu, omega-3 taukskābes fosfolipīdu formā cilvēka šūnām ir piemērotākas – tās iedarbojas līdz pat 98 procentiem efektīvāk.

Tāpat ir vairāki pētījumi, kas parāda krila eļļas spēju būtiski uzlabot sirds veselības rādītājus. Piemēram, 2022. gada februārī JAMA Network Open publicētais pētījums pierādīja, ka krila eļļa būtiski samazina triglicerīdu līmeni asinīs, kas ir nozīmīgs sirds veselības rādītājs. Šis pētījums ir līdz šim iespaidīgākais datu apjoma ziņā tieši sirds slimnieku grupā – tas apvieno divus lielus klīnisko pētījumus, ko veikuši ASV un Kanādas zinātnieki laika posmā no 2018. gada janvāra līdz 2020. gada janvārim, aptverot 164 ASV, Kanādas un Meksikas reģionus.

Izrādās, Latvijas tirgū jau vairāk nekā desmit gadus ir pieejama krila eļļa LYL Krill Oil, kas satur efektīvās omega-3. Lai uzņemtu vienu un to pašu omega-3 EPS un DHS daudzumu, nepieciešamas četras kapsulas zivju eļļas vai tikai viena kapsula krila eļļas.

Manu uzmanību piesaistīja informācija, ka papildus omega-3 taukskābēm LYL Krill Oil sastāvā dabiskā veidā ir dabā zināmais tīrākais un spēcīgākais antioksidants astaksantīns, saukts arī par pretnovecošanās karali, jo tā antioksidatīvā iedarbība nodrošina spēcīgu ādas aizsardzību, samazinot krunciņas, grumbas un hiperpigmentāciju, kā arī palīdz atjaunot ultravioletā starojuma radītos DNS bojājumus.

Pameklējusi, ko par krila eļļu raksta starptautiskie mediji, atradu pētījumu, kurā Oslo Universitātes Klīniskās medicīnas institūta Mikrobioloģijas katedras pētniece Hilde Loge Nilsena atsaucas uz krila eļļas veselības veicinošo ietekmi un jau pierādītu novecošanās procesu palēnināšanu. [1]

Sapratusi, ka esmu atradusi pamatojumu, kāpēc zivju eļļu vērts nomainīt ar krila eļļu, devos uz aptieku pēc LYL Krill Oil. Tur, sev par pārsteigumu, uzzināju, ka no šā gada aptiekās ir pieejams jaunums – LYL Krill Oil Superba BOOST™ – krila eļļas koncentrāts, kas ir klīniski pierādīta daudz efektīvāka un vēl pilnīgāka krila eļļa, kas dabiski satur dabā iedarbīgākās organismam nepieciešamākās omega-3 taukskābes EPS un DHS, holīnu (B4 vitamīns), fosfolipīdus un astaksantīnu.

Farmaceite pastāstīja, ka tam ir augstākās pakāpes uzsūkšanās spēja un Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) ir apstiprinājusi četrus unikālā Superba BOOST™ kompleksa veselības ieguvumus – aknu, sirds, smadzeņu un redzes – veselībai. Uzturošā dienas deva pieaugušajiem ir 1–2 kapsulas dienā (vai kā ieteicis ārsts), bērniem no 3 gadu vecuma – 1 kapsula dienā.

Iepazinos ar jaunā produkta aprakstu, un manu uzmanību piesaistīja klīniski pierādītie ieguvumi sievietei: LYL Krill Oil Superba BOOST™ sastāvā esošās omega-3 taukskābes palīdz ādai saglabāt dabisko mitruma līdzsvaru (un, dziļi mitrināta, tā izskatās gludāka, maigāka un kļūst elastīgāka), aizkavē ādas šūnu novecošanos, kā arī veicina matu, nagu un ādas veselību.

Protams, mana izvēle bija par labu šim inovatīvajam produktam. To lietoju vēl tikai pāris nedēļas, bet par enerģijas trūkumu parasti tik nogurdinošajā un depresīvajā ziemas sezonā nudien nesūdzos. Domāju, ka jau drīz ar tā pozitīvo ietekmi uz saviem gadiem padalīšos arī ar "Telegram" domubiedriem.

Iepazīšanās cena aptiekās un interneta aptiekās ar atlaidi -20%.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu

1 https://www.med.uio.no/klinmed/english/research/news-and-events/news/2022/can-we-slow-down-aging.html

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar SIA "Ozermedia"

Citi šobrīd lasa

Vienai zodiaka zīmei šopavasar neticami veiksies. Kas ir šis laimīgais?
Čārlzs Spensers atklāj māsas princeses Diānas "galveno vēlēšanos"
"Ak dieviņ, kas notiek, baisi dzīvot. Pie mums viņi no kurienes?!?": Putina dzimtās pilsētas iedzīvotāji sāk uz savas ādas izjust "specoperāciju" Ukrainā 1