Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Video: Engurē brētliņas pārvēršas par smalkām delikatesēm

Garšīgi
21. septembrī 06:48 2023. gada 21. septembrī 06:48
  Reklāmas projekts
Zivju konservi izsenis bijuši viena no Latvijas vizītkartēm, bet tagad Engurē to ražošana pacelta jaunā līmenī ne tikai garšas, bet arī izskata ziņā.

Zivju konservu ražošana Engurē sākās 1907. gadā, kad piejūras ciemā atvēra pirmo konservu fabriku. Engurē cilvēki allaž lepojušies ar saviem izstrādājumiem, gadu no gada paaudžu paaudzēs rūpējoties par to nemainīgi augsto kvalitāti. Ne velti lielākā daļa zivju pārstrādes uzņēmuma “Unda” produkcijas nonāk eksporta tirgos un ir iecienīts kārums ārzemju tūristiem, kuri apmeklē uzņēmuma konceptveikalu „Diplomats”.

Foto: SIA "UNDA" Publicitātes materiāli

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Artūrs Bubišs uzskata, ka zivju konserviem jābūt tādiem, ko var likt uz galda goda vietā kā delikatesi, tāpēc “Unda” ne tikai strikti seko kvalitātes standartiem, bet arī regulāri rada jaunus produktus un to iepakojumus, lai viss būtu visaugstākajā līmenī. “Katra kārbiņa mūsu veikalā ir ražota tepat Engurē, un katra zivtiņa kārbā ir ielikta ar rokām. Mūsu sortiments ir aptuveni 60 dažādu produktu vienību. Katru nedēļu mūsu degustācijās tiek testēti jauni produkti, no kuriem daļa vēlāk nonāk ražošanā. Tāpat rūpīgi piedomājam pie iepakojuma dizaina, lai tas būtu moderns un pievilcīgs.”

Foto: SIA "UNDA" Publicitātes materiāli

Moderns un pievilcīgs ir arī “Diplomats” zīmola konceptveikals Engurē, kurā iespējams iegādāties visu uzņēmumā saražoto produkciju. Artūrs Bubišs atklāj, ka tūristi no Latvijas lielākoties izvēlas zināmus produktus, piemēram, šprotes, savukārt ārzemnieki lūkojas pēc interesantākām garšām un atzinīgi novērtē vienu no uzņēmuma jaunumiem – Cepto Brisling sardīņu sēriju ar pasaulē labi zināmām eksotiskām garšām.

Foto: SIA "UNDA" Publicitātes materiāli

Noskaties video un uzzini, kā top slavenie Engures konservi, ieskaties mājīgajā veikaliņā un atklāj daudz interesanta par zivju konservu ražošanu.

Foto: SIA "UNDA" Publicitātes materiāli

Vairāk par uzņēmumu, tā produktiem vai veikalu uzzināsiet, apmeklējot mājaslapu www.diplomats.fish vai www.unda.lv

Foto: SIA "UNDA" Publicitātes materiāli

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar SIA "UNDA"

Citi šobrīd lasa

Top 5 asins analīzes, kas jāveic katru gadu
Eiropa sāk cīņu pret ātro modi: aizliegs iznīcināt nepārdotos apģērbus un apavus
Pastaiga pa Vecrīgu 27 gadus vecai sievietei beidzas ar smagu galvas traumu
Pievienot komentāru