Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva

Video savai drošībai: ko un kā drīkst novērot. Atbildes meklē žurnālā “Likums un Taisnība”

Likums un taisnība
21. septembrī 12:46 2023. gada 21. septembrī 12:46
  "Likums un Taisnība"
Vēlos uzstādīt pie savas mājas videonovērošanu, bet vai nevar rasties pretenzijas kaimiņiem? Ja gribēšu zināt, kas notiek pie vārtiem ārpusē, tas varbūt nepatiks garāmgājējiem? Tieši par videonovērošanas likumiskajiem aspektiem var lasīt jaunajā žurnālā “Likums un Taisnība”.

Var uzzināt atbildes arī uz daudziem citiem interesantiem un juridiskiem jautājumiem. Kā rīkoties, ja grib dzīvokli pārrakstīt meitai? Vai darba devējs drīkst liegt veselības apdrošināšanas polisi smēķētājiem? Kā nomainīt uzvārdu neprecoties? Kādas baterijas un kā drīkst pārvadāt lidmašīnā?


Gan pārdomas, gan sašutumu rosinošs ir Jolantas Kalniņas pieredzes stāsts. Viņa aprūpē īpašo bērnu, dēlu Robertu. Kad viņam apritēja 18 gadi, formālas pilngadības dēļ sākās birokrātijas murgs. Robertam pašam jāpieprasa pabalsti, jāraksta iesniegumi, bet viņš to gluži vienkārši nespēj. Jolanta pat kopā ar Robertu devās uz Saeimu, kur iekļūt arī nebija viegli.

Rubrikā “Kriminālā vēsture” lasāms raksts par 90. gados bēdīgi slavenās Bušmeisteres zirgiem. Atmiņās dalās veterinārārsts Jurijs Tolpežņikovs – toreiz pieredzētais šokē joprojām.

Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva

Citi šobrīd lasa

Rakstniece Dace Rukšāne nēsā somiņu ar izbrīnītām acīm 1
FOTO: Jakovļevs, Zande, Kalniņš un citi tautā mīlēti aktieri svin "Splendid Palace" 100. jubileju
Meiteni Torņakalnā notriecis auto, kuru vadījis 91 gadu vecs seniors 15
Pievienot komentāru