Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Plānotāja autore Una Ulme ar mākslinieku Aivaru Vilipsōnu un viņa Zaļā pūķa zīmējumu uz jaunā "Labbūtības ceļveža" vāka. (Foto: no privātā arhīva)

Mākslinieks Vilipsōns parāda, kāds izskatās viņa Zaļais pūķis

Slavenības
2023. gada 9. decembrī 06:34 2023. gada 9. decembrī 06:34
  Žurnāls "Kas Jauns"
Tuvojoties Zaļā pūķa gadam, mākslinieks Vilipsōns, sēžot restorānā, saņēmis negaidītu aicinājumu uzzīmēt Zaļo pūķi. "Okay. Bet tikai tāpēc, ka man patīk Zaļais pūķis," piekritis talantīgais bohēmists.

Vajadzība pēc zaļa pūķa ilustrācijas radusies žurnālistei Unai Ulmei, kura jau otro gadu veido plānotāju "Labbūtības ceļvedis".


Una iesākusi sarunas ar kādu latviešu mākslinieku, taču sadarbība bremzējusi, līdz kādā jaukā vakarā viņa sastapusi Aivaru Vilipsōnu. “Cienījamo mākslinieku es uzrunāju spontāni, restorānā Osiris, kur viņš ir biežs viesis. Piegāju klāt un pavaicāju, vai viņš būtu ar mieru manam nākamā gada plānotājam uzzīmēt vāku. Tā kā pēc ķīniešu kalendāra nākamais ir Zaļā pūķa gads, vaicāju Vilipsōnam, vai viņš būtu ar mieru to attēlot. Nedaudz padomājis, viņš teica: “Okay. Bet tikai tāpēc, ka man patīk Zaļais pūķis!” Abi pasmējāmies, un jau pēc pāris nedēļām saņēmu skices,” priecīgi stāsta Una, kuras plānotājs jau nodrukāts un pieejams interesentiem.

Vaicāta par tā saturu, autore atklāj: “Tā kā pabeidzu koučinga studijas, plānotājā iekļāvu dažādas tehnikas, kas saistītas ar pašizaugsmi, laika plānošanu un ieradumu maiņu. Tāpēc ceru, ka Labbūtības ceļvedis būs lielisks instruments, kas palīdzēs ieceres pārvērst realitātē.”

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Īstajā brīdī satiksi vajadzīgos cilvēkus - horoskops visām zodiaka zīmēm no 26.02. līdz 3.03.
Ko Ikšķilē ēda "Krēslas" Bella - aktrise Kristena Stjuarte
Kā tad tā?! Nodokļu atmaksu par medicīnas un izglītības izdevumiem Latvijā vēlas atcelt