Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Monako princese Šarlēna līdzās vīram princim Albertam šajā brīdī izskatās tik skumja. (Foto: FREDERIC DIDES/SIPA/Shutterstock/ Vida Press)

Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna

Slavenības
2023. gada 7. decembrī 06:51 2023. gada 7. decembrī 06:51
  Jauns.lv
Monako princese Šarlēna (45) salīdzināta ar princesi Diānu, jo tiek baumots, ka arī viņa savā laulībā ar princi Albertu jūtas “nelaimīga”.

Bijusī olimpiskā čempione peldēšanā publiskajās iziešanas reizēs kopā ar princi Albertu izskatās “laimīga”,  tomēr viņa bieži ieslīgst noskaņojumā, kad sejas izteiksme parāda, ka princese ir “skumja un domīga”.

Smaids no Monako princeses Šarlēnas lūpām pazudis un viņa šķiet tik nelaimīga un skumja. (Foto: Best Image / BACKGRID/ Vida Press)

Šobrīd, kad labu laiku jau klīst valodas, ka Monako princis un princese atrodas uz šķiršanās robežas, kāds no Monako pavalstniekiem licis noprast, ka “kaut kas nav īsti kārtībā vai nu ar princesi vai laulību”.

Salīdzinot Šarlēnu ar princesi Diānu, ķermeņa valodas eksperte Džūdija Džeimsa izdevumam “The Express” sacīja: “Problēma ar Šarlēnas ķermeņa valodu, un tā ir īpašība, kas viņai zināmā mērā ir kopīga ar princesi Diānu, ir spēja izmantot mainīgas sejas izteiksmes.”

Skumjā princese Diāna. (Foto: action press/ Vida Press)

“Diāna kopumā izskatījās laimīga, taču pēkšņi viņa varēja ieslīgt sejas izteiksmē, kas bija neticami skumja un domīga, pat saderināšanās intervijas laikā,” paskaidrojusi eksperte.

“Šarlēnai līdzīgi vaibsti novērojami jau kopš kāzām, kad viņas prieka smaidu nomaina daudz skumjāka izteiksme.”

Eksperte izteikusi pieņēmumu, ka šādi brīži liecinot, ka Šarlēna ir nelaimīgā laulībā ar Albertu, atzīmējot, kā princese burtiski sāk starot, kad līdzās ir viņas bērni – princese Gabriela un princis Žaks.

“Kad lūpu smaids pazūd, [Šarlēna] pēkšņi var izskatīties skumja un izolēta,” Džeimsa norādījusi, piebilstot: “Viņas smaids kopā ar bērniem izskatās sirsnīgs un mīlošs.”

Kopā ar bērniem princesi Gabrielu un princi Žaku viņas smaids izskatās tik sirsnīgs un mīlošs. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

2021. gada maijā princese Šarlēna saslima ar smagu ausu-deguna-kakla infekciju, kā rezultātā bija spiesta palaist garām savas desmitās kāzu gadadienas svinības, kas bija tā paša gada jūlijā. Augustā princesei tika veikta četras stundas ilga operācija, bet mēnesi vēlāk Šarlēna nonāca slimnīcā radušos komplikāciju dēļ. Pie karaļnama pienākumu pildīšanas viņa atgriezās tikai 2022. gada martā.

Saistītās ziņas

Monako princis Alberts un princese Šarlēna komentē baumas par šķiršanos
Fani samulsuši: kas vainas Monako princeses Šarlēnas un viņas vīra publiskajam skūpstam (un kāpēc viņiem neviens vairs netic)
Faniem nepatīk Monako princeses Šarlēnas panciskais matu griezums ar izskūtiem deniņiem

Citi šobrīd lasa

Sievietei ir laimīga kopdzīve ar ideālu vīru, bet viņa krāpj viņu ar bravūrīgu baikeri. Kāpēc?
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 4
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
Pievienot komentāru