Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Britnija Spīrsa ar mammu Linnu 2000. gadā. (Foto: Paul Skipper/Shutterstock/ Vida Press)

Britnijas Spīrsas mamma "ļoti nožēlo", ka nav palīdzējusi meitai

Slavenības
2023. gada 6. decembrī 06:08 2023. gada 6. decembrī 06:08
  Jauns.lv
Amerikāņu popzvaigznes Britnijas Spīrsas (42) mamma Linna Spīrsa pēc dziedātājas šķiršanās no Sema Asghari cenšas kompensēt savas agrāk pieļautās kļūdas.

Tiek ziņots, ka Britnijas Spīrsas mamma Linna Spīrsa cenšas sakārtot savas saspīlētās attiecības ar meitu, lai gan popzvaigzne joprojām ir uz viņu dusmīga.


68 gadus vecā Linna pavada pēc iespējas vairāk laika kopā ar hita “Toxic” izpildītāju, taču Britnijai ir grūti piedot mātei, ka 13 gadus ilgās aizbildnības laikā pats tuvākais cilvēks viņai nepalīdzēja.

Kāds dziedātājas mātei tuvu stāvošs cilvēks žurnālam “People” pastāstījis, ka Linna “patiešām pieliek pūles, lai būtu Britnijas dzīvē”, tāpēc viņa apmeklējusi arī meitas 42. dzimšanas dienas svinības, kas bija 2. decembrī.

Zinātājs sacīja, ka Britnija “joprojām ir sāpināta, jo jūt, ka mamma būtu varējusi darīt vairāk, lai palīdzētu, bet viņai ir ļoti maz draugu un viņai tiešām jūt nepieciešamību būt kopā ar ģimeni”.

Britnija zina, ka “mamma viņu patiešām mīl,” norādījis informācijas avots, piebilstot: “Par to nav šaubu”, taču atzīmējis, ka dziedātāja var būt “ļoti spītīga”.

“Linna patiešām pieliek pūles, lai būtu Britnijas dzīvē. Britnijai patīk pavadīt laiku kopā ar viņu,” apliecinājis paziņa. “Viņām ir sarežģītas attiecības, bet šķiet, ka viņas ir vajadzīgas viena otrai.”

Noslēgumā avots norādījis, ka Linna ļoti nožēlo, ka nav palīdzējusi meitai grūtajos gados un “uzņemas pilnu vainu”.

Šī pozitīvā ziņa par mātes un meitas ceļu pretī salabšanai sekojusi pēc tam, kad Linna nedēļas nogalē pievienojās Britnijai viņas dzimšanas dienas svinībās, kas notika dažus mēnešus pēc popzvaigznes šķiršanās no vīra Sema Asghari.

Saistītās ziņas

Britnija Spīrsa pastāsta par tikšanos ar citplanētiešiem
Dēka bija īsa. Britnija Spīrsa izšķīrusies no sava drauga cietumnieka 1
Britnija Spīrsa šķiras no vīra neuzticības dēļ

Citi šobrīd lasa

Produkti, kurus ir vērts pirkt un uzglabāt vairumā
Noskaidrots, cik Rastorgujevs varētu saņemt par medaļu Pasaules čempionātā biatlonā 3
Putins: "Krievijas karaspēks virzīsies dziļāk Ukrainā" 2
Pievienot komentāru