Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Brūsa Villisa meita Skauta padalījusies ar Pateicības dienā uzņemtu video, kur redzams tētis. (Foto: Ekrānuzņēmumi no video)

Skumji skatīties. Brūsa Villisa meita publisko video ar smagi slimo tēti 1

Slavenības
2023. gada 29. novembrī 11:33 2023. gada 29. novembrī 11:33
  Jauns.lv
Aktiera Brūsa Villisa meita Skauta publiskojusi jaunu video ar tēti, kurš, kā zināms, sirgst ar demenci. Skauta padalījusies ar video mirkļiem, kas uzņemti Pateicības dienas svinību laikā, ko visa ģimene atzīmējusi kopā.

Demijas Mūras un Brūsa Villisa vidējā meita Skauta Larū (32) publiskojusi video ar tēvu, kuru skārusi smaga demence.


“Cietais rieksts” jau ilgu laiku vairs nav labā formā, bet tagad slimība, šķiet, atņēmusi viņam pašu dārgāko – dzīvesprieku. Kadros viņš instinktīvi satver meitas pastiepto roku, bet, vai pazīst cilvēku, kurš ir viņam blakus, nav zināms. Turklāt vienmēr smaidīgais Villiss šoreiz neizrāda nekādas emocijas.

2023. gada februārī aktiera ģimene izplatīja paziņojumu, ka viņam sākotnēji noteiktā diagnoze – afāzija – izrādījusies neprecīza un Brūsam attīstījusies frontotemporālā demence. Šī slimība izraisa pakāpenisku kognitīvo spēju zudumu. Septembra beigās mākslinieka sieva Emma Heminga paziņoja par slimības progresēšanu un nosauca dzīvesbiedra stāvokli par smagu.

Savukārt novembrī Villiss pārstāja pazīt savu bijušo sievu Demiju Mūru, ar kuru pēc šķiršanās bija saglabājis draudzīgas attiecības. Aktrise bija šokā, jo viņa regulāri apciemo savu trīs meitu tēvu un viņai allaž bijušas sirsnīgas attiecības arī ar Brūsa tagadējo sievu Emmu.

Pirms dažiem mēnešiem Brūsa Villisa draugs režisors Glens Gordons Kerons pastāstīja, ka aktierim esot nepieciešamas trīs minūtes, lai saprastu, kurš ir viņa priekšā.

Citi šobrīd lasa

Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 4
"Slava Krievijai, nāvi banderiešiem!": Austrālijā ērti iekārtojies Ukrainas armijas virspavēlnieka audžudēls plātās ar "Z" krekliņu 5
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
Pievienot komentāru