Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss šā gada jūnijā. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Ielūkosimies nākotnē! Kā 18 gadu vecumā varētu izskatīties prinča Viljama un princeses Ketrīnas bērni?

Slavenības
2023. gada 28. novembrī 11:55 2023. gada 28. novembrī 11:55
  Jauns.lv
Prinča Viljama un princeses Ketrīnas bērni vēl iet skolā, taču, pateicoties mākslīgajam intelektam, faniem ir dots ieskats viņu karaliskajā nākotnē.

10 gadus vecais princis Džordžs, 8 gadus vecā princese Šarlote un 5 gadus vecais princis Luiss ir britu troņa mantinieki. Kāds no viņiem reiz kļūs par Lielbritānijas karali vai karalieni. Taču pagaidām mākslīgais intelekts parādījis, kā varētu izskatīsies princeses Diānas un karaļa Čārlza III mazbērni, kad sasniegs pilngadību. Par to raksta austrāliešu portāls News.com.au.

Foto: tiktok.com/shasamerr

Interneta lietotāji saskatījuši nākotnes astoņpadsmitgadīgās Šarlotes vaibstos princeses Diānas iezīmes: “Manuprāt, viņa ir līdzīga karalienei un princesei Diānai.” Kāds cits karaliskās ģimenes fans saskatījis līdzību ar abiem princeses vecākiem. “Viljama seja un Keitas grācija,” viņš komentējis.

Foto: tiktok.com/shasamerr

Princi Džordžu, kurš tagad ir otrais rindā uz troni, mākslīgais intelekts piedāvājis aplūkot lietišķā uzvalkā un kreklā, bet pastarīti princi Luisu – baltā T kreklā. “Luiss ir tik burvīgs,” raksta britu karaliskās ģimenes apjūsmotāji.

Foto: tiktok.com/shasamerr

Savukārt kāds fans izteicis teoriju: “Neatkarīgi no tā, kā viņi izskatās, viņi būs skaisti, jo viņiem ir labi gēni.”

Citi šobrīd lasa

FOTO: "Lidl" atklājis savu 30. veikalu Latvijā; pirmais apmeklētājs rindā gaidījis kopš pusnakts 2
Skandālu izraisījusī dziedātāja LP ar karodziņu pie krūtīm atvainojas ukraiņiem: "Es jūs mīlu un atbalstu" 2
FOTO: Hermanis JRT atklāšanas pasākumā neskopojas ar komplimentiem: "Atjaunotā ēka ir mākslas darbs!" Smaida arī aktieri, bet kā tur izskatās?
Pievienot komentāru