Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktieris Brendans Freizers. (Foto: CAMERA PRESS/ED/JL/A.M.P.A.S / Vida Press)

Brendans Freizers saņēmis pirmo galveno lomu pēc atgriešanās Holivudā

Slavenības
2023. gada 25. novembrī 10:10 2023. gada 25. novembrī 10:10
  Jauns.lv
51 gadu vecajam Brendanam Freizeram piešķirta galvenā loma jaunajā komēdijā-drāmā “Īrētā ģimene” (“Rental Family”), kas būs viņa pirmā lielā loma pēc atgriešanās Holivudā. Par to raksta izdevums “Independent”.

Šā gada martā aktieris, kurš personīgo un veselības problēmu dēļ nebija filmējies gadiem ilgi, ieguva savu pirmo “Oskara” balvu par galveno lomu režisora Darena Aronovska pretrunīgi vērtētajā drāmā “Valis” (“The Whale”).


Tomēr dažus mēnešus vēlāk aktieris atklāja, ka ir bijis bezdarbnieks kopš filmas karjeras atsākšanas. Freizers toreiz paskaidroja, ka ir kļuvis “ļoti izvēlīgs”. Tiek ziņots, ka nesen kompānija “Searchlight” iegādājusies filmu “Rental Family”, ko par saistošu, lai tajā filmētos, ir atzinis Freizers.  

Sižets vēsta par Tokijā dzīvojošu aktieri, kuru par tipisku amerikāni pieņem darbā japāņu izīrējamās ģimenes kompānija. Viņš iet sevis izzināšanas ceļu, spēlējot dažādas lomas cilvēku dzīvē.

Šobrīd Freizers ir vienīgais filmai apstiprinātais kandidāts. Filmēšana notiks Japānā nākamā gada pavasarī. Kad filmai paredzēts iznākt uz ekrāniem, pagaidām netiek ziņots.

Saistītās ziņas

Smukulītis Brendans Freizers izmainījies līdz nepazīšanai
Brendans Freizers jūtas bezgala saviļņots, kad uzzina, ka fani viņu aizvien mīl
Kā aktieris Brendans Freizers pazaudēja savu kapitālu 3

Iepriekš Freizers nesen piedalījies nelielā lomā Mārtina Skorsēzes filmā “Killers of the Flower Moon” (“Ziedu mēness slepkavas”), kurā atveidoja advokātu Hamiltonu. Taču filma “Rented Family” būs aktiera pirmā galvenā loma kopš “Oskara” balvas iegūšanas Labākā aktiera nominācijā 95. Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā.

Citi šobrīd lasa

Francijas policija var ielikt cietumā Kanjes Vesta sievu. Kāpēc?
VIDEO: skats, kā bērnu ved auto Viļņā, pārsteidz pat pieredzējušos policistus
FOTO: pie Kristapa Porziņģa sāniem pievilcīga tumšmate. Vai mūsu basketbola spīdeklim jauns sirdsāķītis?
Pievienot komentāru