Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Velsas princese Ketrīna Valsts banketa Londonā, kas rīkots par godu Dienvidkorejas prezidenta vizītei. (Foto: Stephen Lock/WPA Pool/Shutterstock/ Vida Press)

Princese Ketrīna beidzot pakniksē karalienei Kamillai 1

Slavenības
2023. gada 22. novembrī 13:55 2023. gada 22. novembrī 13:55
  Jauns.lv
Velsas princese nevainojami pakniksējusi sava vīra pamātei Kamillai sešus mēnešus pēc tam, kad spriedze starp abām dāmām beidzās ar neticami neveiklu brīdi kronēšanas ceremonijas laikā, kad Ketrīna atteicās paklanīties jaunajai karalienei.

Princese Ketrīna otrdien piedalījās Dienvidkorejas prezidenta sagaidīšanas ceremonijā Londonā un nevainojami kniksēja karalienei Kamillai pēc tam, kad it kā bija atteikusies klanīties viņai kronēšanas ceremonijas laikā šā gada maijā.Tērpusies modes nama “Catherine Walker & Co” koši sarkanā apmetnī, kam pieskaņojusi zīmola “Jane Taylor” cepuri, Ketrīna pievienojās princim Viljamam, sagaidot Dienvidkorejas prezidentu un viņa kundzi valsts vīzītē Lielbritānijā.

Pēc tam, kad abi ieradās uz svinīgo sagaidīšanu, Velsas princese sekoja vīram augšup pa kāpnēm.

Princese Ketrīna modes nama “Catherine Walker & Co” tērpā un ar zīmola “Jane Taylor” cepuri. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Viljams nolieca galvu, lai sveicinātu savu tēvu karali Čārlzu un pamāti, bet Ketrīna izpildīja nevainojamu kniksi un to pavadīja plats smaids. Pēc tam pāris devās uz savām vietām.

Pasākumā piedalījās 170 viesi, to skaitā princese Anna, Glosteras hercogs un hercogiene, Edinburgas hercogiene, kā arī korejiešu popgrupa “Blackpink”.

Velsas princeses graciozais kniksis sekojis sešus mēnešus pēc tam, kad iespējams Kamilla sadusmojusi Ketrīnu kronēšanas ceremonijā, kā rezultātā trīs bērnu māmiņa atteikusies kniksēt jaunajai karalienei.

Princese Ketrīna kniksē karalim un karalienei. (Foto: Alpha Press/WPA Pool/Shutterstock/ Vida Press)

Karaļnama biogrāfs Toms Bauers apgalvoja, ka saspīlējums starp abām dāmām radies viesu saraksta dēļ, kurā bija 20 Pārkeru-Boulzu ģimenes pārstāvji un tikai četri Midltoni.

Tiek ziņots, ka princese Ketrīna uz vēsturisko notikumu vēlējusies uzaicināt vairāk savas ģimenes pārstāvju, taču Kamilla to liegusi, jo kronēšanas laikā vēlējusies, lai viņas bērni un mazbērni ieņemtu galveno vietu.

Lai gan Ketrīnas brālis un māsa piedalījās, viņiem nebija ļauts uz kronēšanu ierasties kopā ar saviem laulātajiem draugiem, kas esot ļoti sadusmojis princesi.

6. maijā notikušo ceremoniju apmeklēja tikai Ketrīnas vecāki un brālis ar māsu, savukārt Kamillas lūgto viesu sarakstā bija pat viņas šķirtais vīrs.

Pēc Dienvidkorejas prezidenta un viņa kundzes svinīgās sagaidīšanas Londonā vakarā Bakingemas pilī sekoja Valsts bankets. Uz to princese Ketrīna ieradās elegantā tērpā, ko darinājis viens no viņas iecienītākajiem zīmoliem “Jenny Packham”. Tērpa plecu daļu rotāja izsmalcināti izšuvumi un apģērbam bija laiviņas veida kakla izgriezums.

Princese Ketrīna “Jenny Packham” vakarkleitā un ar Karalienes Mātes “Stratmoras rožu” diadēmu. (Foto: Stephen Lock/WPA Pool/Shutterstock/ Vida Press)

41 gadu vecā princese bija rotājusies ar Elizabetes II karaliskās ģimenes ordeni un Karalisko Viktoriāņu ordeni (tumši zilo lentu ar goda piespraudi), ko viņai savulaik piešķīra karaliene Elizabete II, godinot Ketrīnas darbu karaļnama labā.

Koptēlu Ketrīna noslēdza ar Karalienes Mātes “Stratmoras rožu” diadēmu, kas publiski nebija likta galvā jau gandrīz 90 gadus.

Citi šobrīd lasa

Produkti, kurus ir vērts pirkt un uzglabāt vairumā
"Man tikko izdega smadzenes!" – "Rīgas satiksmes" jaunie uzlabojumi mājaslapā sanikno lietotājus 6
Arī paši spēcīgākie nav pasargāti. Ļoti nepatīkamā situācijā nonāk savulaik izcilais basketbolists Kambala 1
Pievienot komentāru