Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lielbritānijas karalis Čārlzs III. (Foto: Chris Jackson/WPA Pool/Shutterstock/ Vida Press)

Karalis Čārlzs saņem mīlīgu sveicienu 75. dzimšanas dienā no Harija un Meganas bērniem

Slavenības
2023. gada 15. novembrī 14:54 2023. gada 15. novembrī 14:54
  Jauns.lv
Otrdien britu karalis Čārlzs III ģimenes un tuvāko draugu lokā atzīmēja savu 75. dzimšanas dienu un saņēma sveicienus arī no jaunākā dēla ģimenes okeāna viņā krastā.

Lai gan prinča Harija ģimene nebija aicināta uz svinīgajām vakariņām Klārensa namā Londonā, princis Harijs atrada veidu, kā novēlēt tēvam daudz laimes un parūpējās, lai apsveikuma nodošanā iesaistītu arī savus bērnus princi Ārčiju un princesi Lilibetu.


Saseksas hercogam bija gara telefonsaruna ar tēvu, kurā iesaistījās un sveicienus nodeva arī Harija sieva Megana Mārkla.

Izskanējusi informācija, ka sveicienus vectēvam jubilejā nodevuši arī Harija bērni Ārčijs un Lilibeta. Karalis Čārlzs esot saņēmis īpašu video, kas uzņemts speciāli par godu viņa jubilejai un kurā bērni vectēvam dzied “daudz baltu dieniņu”.

Princis Harijs ar sievu Meganu Mārklu un bērniem Ārčiju un Lilibetu. (Foto: ddp/Stella Pictures / Vida Press)

Informācijas avots izdevumam “Telegraph” izteicies, ka Čārlzs bijis “iepriecināts” par šo sveicienu. Karalis abus jaunākos mazbērnus ir saticis vien dažas reizes. Paziņa arīdzan piebildis, ka Čārlza saruna ar Hariju monarham, visticamāk, bijis “jauks pārsteigums”, jo viņš jau kādu laiku nebija saņēmis ziņas no jaunākā dēla ne tālruņa zvanu, ne īsziņu veidā.

Avots atklājis, ka telefona zvans dzimšanas dienā pierāda, ka “abām pusēm ir vēlme aprakt kara cirvi un sākt sakārtot savas attiecības.” Anonīmais paziņa izdevumam pastāstījis: “Kad karalim otrdienas vakarā pievienojās tuvi draugi uz dzimšanas dienas vakariņām Klārensa namā, viņš neapšaubāmi būs jutis, ka no viņa pleciem tiek nocelts smagums.”

“Šodien abās pusēs esošie cer, ka tā vietā prinča Harija pasniegtais olīvu zariņš karaļa dzimšanas dienā iezīmē neviltotu pagrieziena punktu, piedāvājot iespēju gan tēvam, gan dēlam virzīties uz priekšu.”

Dzimšanas dienas tālruņa zvans bija pirmā reize, kad Harijs un Čārlzs runājās viens ar otru kopš aprīļa, īsi pirms Čārlza kronēšanas maijā. Lai gan Harijs apmeklēja ceremoniju, tiek uzskatīts, ka tūlīt pēc tās beigām princis mēroja ceļu uz lidostu, lai atgrieztos ASV pie ģimenes.

Tiek ziņots, ka Čārlzs joprojām ir atvērts saziņai ar jaunāko dēlu, kuru kopš bērnības sauc par savu “mīļo zēnu”. Pastāvot pat atklāts uzaicinājums abiem satikties ikreiz, kad Harijs viesojas Apvienotajā Karalistē. Tiek uzskatīts, ka Harijs un Čārlzs dzimšanas dienas telefonsarunas laikā esot vienojušies nākamnedēļ sazvanīties atkal.

Harija un Čārlza attiecības pēdējo gadu laikā ir saspringtas un vēl vairāk saasinājās pēc tam, kad Saseksi savā “Netflix” dokumentālajā filmā izteica virkni apsūdzību karaliskajai ģimenei un Harijs izdeva savu skandalozo biogrāfisko grāmatu “Liekais”.  

Saistītās ziņas

Karalis Čārlzs "piešķir" Harijam un Meganai jaunu titulu. Un tas nav glaimojošs
Megana Mārkla un princis Harijs bija daudz ietekmīgāki, esot karaliskajā ģimenē
Megana Mārkla saņem bargu brīdinājumu, ka pametusi princi Hariju vienu. Tas nākotnē var atspēlēties...

Avots sacīja: “Karalis bija ārkārtīgi aizņemts, bet ir pieklājīgs un mīl savu dēlu un mazbērnus, un nav tik ļauns, ka nepieņemtu zvanu savā dzimšanas dienā.” Runājot ar izdevumu “The Sun”, paziņa turpināja: “Vēl ir tāls ceļš ejams, lai labotu daudzu gadu laikā radušos plaisu, un dziļākās problēmas, ko izraisījušas apsūdzības “Netflix” seriālā un grāmatā “Liekais”, un nav izlabojamas ar vienu tālruņa zvanu.”

Citi šobrīd lasa

Arī paši spēcīgākie nav pasargāti. Ļoti nepatīkamā situācijā nonāk savulaik izcilais basketbolists Kambala 1
Igaunijā atklāts grupējums, kas darbojies Krievijas specdienestu uzdevumā
Putins: "Krievijas karaspēks virzīsies dziļāk Ukrainā" 2
Pievienot komentāru