Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Elīnas Didrihsones vīrs ir ļoti greizsirdīgs uz sievas pielūdzējiem

Slavenības
2023. gada 13. novembrī 10:10 2023. gada 13. novembrī 10:10
 
Šovā "Slavenības. Bez filtra" digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska viesojas pie Didrihsonu ģimenes viņu plašajā mājoklī. Šoreiz sarunai pievienojas arī uzņēmējas Elīnas Didrihsones vīrs Nauris, kurš sarunā atklāja, ka patiesībā ir ļoti greizsirdīgs un pieskata sievas sociālos tīklus, kuros viņai raksta ne mazums vīriešu, tostarp arī sabiedrībā zināmi.

Uzņēmēja Elīna Didrihsone ap sevi pulcē tūkstošiem sekotāju interneta vidē, reklamējot gan sevi kā personību, gan savu uzņēmumu “Butterfly”. Šāda atpazīstamība vainagojas ar neatlaidīgiem pielūdzējiem, kas jaunajai sievietei velta dažādas ziņas. Sarunājoties ar šovu “Slavenības. Bez filtra”, Elīnas vīrs Nauris atklāj, ka ir bijis laiks, kad viņš ļoti sekojis līdzi sievas ziņām sociālajos tīklos.


“Šajā gadā mazāk, bet citus gadus es intensīvi gāju viņas "Instagram" un skatījos, kas tur nāk," atklāja Nauris.

"Principā, es gāju tur iekšā skatīties, kādi piedāvājumi mums nāk un atbildu uz tiem. Ir pat tādi cilvēki, kas Latvijā ir zināmi vīrieši. Bet tad cilvēkam ir piecdesmit gadi. Man liekas, viņš bija futbola kluba boss - vai nu "Skonto" vai "Valmierā"," zina sacīt Didrihsons.

Šovā "Slavenības. Bez filtra" digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska viesojas pie Didrihsonu ģimenes. (Foto: ekrānuzņēmums no "Slavenības. Bez filtra".)

Citi šobrīd lasa

Lielais jautājums: "Vai ASV palīdzības pārtraukšana Ukrainai nozīmētu Krievijas uzvaru?"
Retro mode ir kļuvusi par stila augstāko pilotāžu
"Potenciālais uzvarētājs", "latviešu Robijs Viljamss" - ko par Donu un viņa Eirovīzijas dziesmu saka ārzemēs 2