Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lielbritānijas karalis Čārlzs III. (Foto: Samir Hussein/Pool/Shutterstock/ Vida Press)

Karalis Čārlzs "piešķir" Harijam un Meganai jaunu titulu. Un tas nav glaimojošs

Slavenības
2023. gada 9. novembrī 16:55 2023. gada 9. novembrī 16:55
  Jauns.lv
Ārvalstu plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka britu karalis Čārlzs esot aizliedzis karaliskās ģimenes pārstāvjiem viņa gaidāmās dzimšanas dienas svinīgajās pusdienās apspriest princi Hariju un Meganu Mārklu. Pārim pat dots neglaimojošs tituls.

Tiek ziņots, ka Apvienotās Karalistes un 15 Sadraudzības personālūnijas valstu karalis Čārlzs III savā 75. dzimšanas dienas ballītē aizliedzis pieminēt princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu.


Kā liecina jaunākā informācija, monarhs nevēlas, lai Saseksas hercogs un hercogiene “aizēnotu” viņa lielo dienu, tāpēc viņš skandalozajam pārim piešķīris jaunu titulu.

Nodēvējot tos par “nepieminamajiem”, Čārlzs ir aicinājis savu šauro viesu loku nerunāt neko saistībā ar Hariju un Meganu, kuri no ģimenes ir aizgājuši.

“Ir ļoti skaidri pateikts, ka jebkādas diskusijas par Saseksas hercogiem ir absolūti izslēgtas abos pasākumos,” par gaidāmajām svinīgajām pusdienām Klārensa namā Londonā 14. novembrī izdevumam “The Express” izteicies kāds iekšējās informācijas avots.

“Karalim ir dažas aizņemtas dienas laika posmā no 12. līdz 15. novembrim,” piebildis avots. “Tas prasīs daudz braukāšanu turp un atpakaļ starp Londonu un Glosteršīru, taču viņš ir apņēmies 75. dzimšanas dienu nosvinēt bez jebkādiem pārtraukumiem.”

“Viņš nevēlas, lai dienu aizēnotu cilvēki, kuru tur nav – nepieminamie, kā darbinieki tagad viņus dēvē,” atklājusi karaļnamam pietuvinātā persona.

Neaicinot princi Hariju un Meganu Mārklu uz dzimšanas dienu, kur “gaidāms, ka ieradīsies visi karaliskās ģimenes vecākie pārstāvji,” šķiet, ka Čārlzs devis viņiem brīdinājumu.

“Tas, ka Saseksi pat netika aicināti uz tādu svarīgu notikumu kā šis, daudz ko izsaka. Viņiem būs ļoti grūti panākt atpakaļceļu pēc šī,” piebildis iekšējās informācijas avots.

Saistītās ziņas

Harija un Meganas pārstāvis apgalvo, ka ielūgums uz karaļa Čārlza dzimšanas dienu neesot pat saņemts
Megana Mārkla un princis Harijs bija daudz ietekmīgāki, esot karaliskajā ģimenē
Vai prinči Viljams un Harijs piepildīs sava tēva karaļa Čārlza dzimšanas dienas vēlēšanos?

Citi šobrīd lasa

Produkti, kurus ir vērts pirkt un uzglabāt vairumā
"Man tikko izdega smadzenes!" – "Rīgas satiksmes" jaunie uzlabojumi mājaslapā sanikno lietotājus 6
Arī paši spēcīgākie nav pasargāti. Ļoti nepatīkamā situācijā nonāk savulaik izcilais basketbolists Kambala 1
Pievienot komentāru