Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dženifera Lopesa un Bens Afleks. (Foto: Chelsea Lauren/Shutterstock/ Vida Press)

Dženifera Lopesa pirmo reizi lauž klusumu un pastāsta par laulības dzīvi ar Benu Afleku

Slavenības
2023. gada 4. novembrī 07:26 2023. gada 4. novembrī 07:26
  Jauns.lv
Latino dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa pirmo reizi pati pastāstījusi par gadu ilgo laulību ar aktieri Benu Afleku. Vaļsirdīgo interviju viņa sniegusi žurnālam “Vogue”.

Žurnālam “Vogue” sniegtajā intervijā Dženifera Lopesa slavējusi vīru par neizmērojamo atbalstu, ko viņš tai sniedz. Bens Afleks sievai liekot justies kā viņa lielākajam acuraugam – tā Dženifera.


Intervijā Lopesa atklājusi vaļsirdīgas detaļas par gadu ilgušo laulību ar Benu Afleku.

Stāstot par uzmanību, kādu mīļotais izrāda Dženiferai, viņa atzinusi: “Bens grib, lai es saprotu savu vērtību un apzinos to.”

Hita “Get on the Floor” izpildītāja arī apspriedusi, kā Bens Afleks viņai palīdzējis sajust vispašpārliecinātāko sevi: “Katra daļa no manis, mans ķermenis, mana balss, manas izvēles, arī manas kļūdas. Tas viss padarījis mani par to, kas es esmu, un aizvedis mani tur, kur esmu šodien.”

Turpinājumā, viņa slavējusi vīra rūpes, sakot: “Es jūtos vēl brīvāk un ērtāk, un tas liek man justies vēl skaistākai, nekā jebkad esmu jutusies kopā ar kādu citu.”

54 gadus vecā dziedātāja skārusi arī iekšējā skaistuma tēmu un paziņojusi, ka šajā laulībā visbeidzot sākusi pieņemt un bez nosacījumiem mīlēt ikkatru sava ķermeņa daļu.

“Es beidzot savā dzīvē esmu sasniegusi to brīdi, kad nešaubīgi mīlu katru sevis daļu,” viņa norādījusi.

Atgādināsim, ka Dženifera Lopesa un Bens Afelks apprecējās 2022. gada vasarā. 20 gadus pēc saderināšanās atsaukšanas pāris atjaunoja savas romantiskās attiecības 2021. gada maijā, īsi pēc tam, kad Lopesa bija šķīrusies no Aleksa Rodrigesa, ar kuru bija saderināta.

Citi šobrīd lasa

Latviešu hokejistiem, kuri piedalās Putina atklātās sporta spēlēs Krievijā, atņemtas licences 3
FOTO: cilvēki pulcējas uz Lūsēna un Zālītes rokoperas "Sfinksa" pirmizrādi
VIDEO: Putins atkal iejūtas "alfa tēviņa" ādā - šoreiz pie stratēģiskā bumbvedēja "kloķiem" 1
Pievienot komentāru