Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristaps un Elīna savu kopdzīvi uzsāka 2022. gada nogalē un 2023. gada pavasarī saderinājās, taču šī gada vasarā pāris paziņoja par savu šķiršanos. Bet šoobrīd viņi ir kopā un dzīvo jaunās mājās! (Foto: Publicitātes foto)

Kristaps Zutis un Elīna Pakalne atgriežas šovā "Slavenības. Bez filtra"

TV
2023. gada 13. oktobrī 16:00 2023. gada 13. oktobrī 16:00
 
Jau nākošajā nedēļā šovam "Slavenības. Bez filtra" atkal pievienosies bokseris Kristaps Zutis un digitālā satura veidotāja Elīna Pakalne.

Pāris bija dalībnieki šova iepriekšējā sezonā, kur kameru priekšā paziņoja par savu saderināšanos, taču kāzas nenotika. Tagad viņi ir atpakaļ, lai pastāstītu, kas jauns noticis abu dzīvēs.


Kristaps Zutis un Elīna Pakalna gatavi plašāk izstāstīt savu stāstu par šķiršanos un jauniem dzīves izaicinājumiem abu dzīvēs. Lai arī iepriekš Elīna par šķiršanos un piedzīvoto plašāk nerunāja, tagad viņa ir gatava dalīties savās izjūtās: "Televīzijas skatītājiem būs iespēja redzēt un dzirdēt manu stāstu par šķiršanos un to, kā mēs dzīvojam šobrīd!”

Kristaps un Elīna savu kopdzīvi uzsāka 2022. gada nogalē un 2023. gada pavasarī saderinājās, taču šī gada vasarā pāris paziņoja par savu šķiršanos. Bet šoobrīd viņi ir kopā un dzīvo jaunās mājās! (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)

Saistītās ziņas

Kāzu nebūs - bokseris Kristaps Zutis un Elīna Pakalne izšķīrušies
Nopietni?! Skarbi saldais pārītis – Kristaps Zutis un Elīna Pakalne
Elīna Pakalne vēlētos kāzās pati nest pāri tiltam līgavaini Kristapu Zuti

Kristaps un Elīna savu kopdzīvi uzsāka 2022. gada nogalē un 2023. gada pavasarī saderinājās, taču šī gada vasarā pāris paziņoja par savu šķiršanos. Bet šoobrīd viņi ir kopā un dzīvo jaunās mājās! Kā viņiem klājas un kas jauns abu mīlnieku dzīvēs? Un kāpēc pāris vasarā izšķīrās? Skaties pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.30 kanālā "STV Pirmā!".

Citi šobrīd lasa

"Potenciālais uzvarētājs", "latviešu Robijs Viljamss" - ko par Donu un viņa Eirovīzijas dziesmu saka ārzemēs 13
FOTO: "Radio SWH Gold" atzīmē 10 gadu jubileju ar "Zelta diskotēku"
"Mīļā, paskaties pasē, sievietēm pēc 50 gari mati nepiestāv!" Friziere par matu kopšanu un stereotipiem
Pievienot komentāru